aynı isimde "ela" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
  • tekerleme kalitesine bile sahip olamayan şarkımsı.

beyinsiz embesiller 2 cümlelik şarkı yapıyorlar onda bile mantıklı cümle kuracak zekaya sahip değiller.
  • hecelemek şarkı söylemekse 7 yaşındayken kralını yaptığım şarkıdır.
  • utanan maymun ifadesiyle dilime dolandığını itiraf ettiğim şarkıdır. çok dinlettiler ama * bu çocuğu izlediğim bir videosunda sempatik bulduğum için, şarkısını olumluyor olabilirim. reynmen'in söylediğini öğrenene kadar şarkıya gıcık olmuştum zira. he bir de hemşehrimmiş. pozitif ayrımcılık yapıyorum kendisine.
  • 35' lik kadınlarda hipnoz etkisi yaratan, kendinden geçiren şarkı.
    ebru polat
    hadise
  • almanya'daki low-level gurbetcilerin severek dinledigi bir sarki. dinleyen kitle zaten sarki ile ilgili cogu seyi maalesef acikliyor
  • ne yazık ki buca'da sahneye çıkmanın kaçınılmaz sonucu olarak dün gece maruz kaldım kendisine. birilerinin bu gençlere hızlı hızlı, prozodisiz konuşmanın rap olmadığını anlatması lazım. "yardımetyardımetyardımet" kısımlarında içim bayıldı cringe'den.
  • basima bir is gelmeyecekse, cok sevdigim sarki.
    hatta tam duygusala baglayip gozlerim doluyor*, ama yardimetyardimetyardimetyardimet kismini duyunca bi gulme geliyor, vazgeciyorum aglamaktan.*
  • bizim kurstaki çocuklar hastası, yaşlar 7 9 arası. onların gönlü olsun diye aça aça ezberledim ben de. hem tiksiniyorum hem içimden söylüyorum ayarlarımı bozdu şerefsiz şarkı.
  • klipte olmamış bir şey var. küvette uyutulan insan tüplerle besleniyor. hâlbuki tüp yerine nargile marpucu olmalıydı.
  • başıma bi iş gelmeyecekse ben beğendim bu türküyü.
    aylarca adını duyup hakkında bişey okumadığım ama genel olarak sevilmediğini düşündüğüm biriydi reynmen. bende bu sefer diğer dinlediğim tüm şarkılar gibi farklı bir kafada dinleyerek kendimce iyi olarak yorumladım ve tebrik ederim kardeşim seni şöhret basamakları hızlı inilen bir yaşam yoludur der gacharım.

klibini falan tam bilmiyorum ama şu sözleri benim için gayet anlamlı.

inan senden geçemiyorum
    yine sarhoş oldum geceliyorum
    aklımda sorular çözemiyorum
    gündüz mü gece mi bu göremiyorum

----o----

alsam bi dal yine dudaklarından
    boşver geçiyor bir ömür gerek yok uzatmanın da
    buruk bir şarkısın kulaklarımda
    hayat inan bıktım geçilmiyor tuzaklarından

bide öyle fakir gibi telefondan dinlemeyin müziği, ıpdıs çıktıs iyidir.