• 11 temmuz'da doğum günü olan yazar. (bkz: #69246114)

fakat kendisine mesaj atılamadığı için konuşamamaktayız efenim.
  • evvela:

https://www.youtube.com/watch?v=b8xgv1bi3wm

badema:

mutlu yıllarınız olsun, e mi! iyi ki doğmuşsunuz! sarıyer civarında iseniz ya da gelebilirseniz doğum günü rakısı, yemeği, muhabbeti ısmarlamak isterim, sevgiyle...

ela be elagibi!
  • 1 yaşına daha girmiş yazar. doğum günün kutlu olsun. nice mutlu, huzurlu, sağlıklı senelere...

doktora gitmeyen 9 aylık basurlu mal değnekleri için edit:
    ulan yazarın #69246114 nolu entrysini görüp sevinsin diye yazdık, doğum gününü kutladık. kadın mı erkek mi onu bile bilmiyorum, bana ne zaten. ama ne meriçliğimiz kalmış ne abazalığımız...
  • 1 yas daha yaslanmis yazar. dogum gunu kutlu olsun!

sonradan gelen edit: kadinim, yazara yurumek gibi bir amacim olmadan tamamen iyi niyetle yazmistim. ama suphelenildigi gibi sirf entry altini doldurtmak icin mesajlarini kapadiysa yazar, kendisini mutlu etmek icin mesaj yazan insanlari salak yerine koyup cok ayip etmis kendisi.

umarim baska bir aciklamasi vardir, yoksa nalet olsun icimdeki insan sevgisine.
  • doğum günü gelmiş yazar. doğum günü kutlu olsun, yeni yaşı ona güzel şeyler getirsin. ayrıca mesajlaşma ayarlarını dürtüklesin yeşillendirecektim orman olurdu şimdi.

edit: bu entry %100 iyi niyet içererek yazılmıştır. sonraki entrylerde söylenildiği gibi saf yerine koyulmamışızdır umarım.
  • "doğum günün kutlu olsun ! nice mutlu yaşların olsun." dediğim yazar.
  • doğum gününü kutlamak için telefonun takvimine özellikle not aldığım yazar. doğum günün kutlu olsun, istediğin gibi yaşa be!
  • doğum gününü her yıl biraz daha kalabalık kutlamasını dilediğim yazar. nice mutlu senelere.
  • ooo kimler doğmuş efendim. iyi ki doğdun.
hesabın var mı? giriş yap