• tebrikler

bu basarisiyla, lisansi (bkz: ivy league) okullardan birisinde okumasini bekliyorum. maalesef ama buyuk olasilikla

edit: ayrintili okudum, cok 1. varmis. hepsi ivy league e giderse, daha iyi
  • elanur akinci'nin birinci oldugu soylenen yarismada 250`den fazla birinci var ve bu birinciler arasinda bir cok turk var. (ne kadar birinci oldugu belli degil, ilk 250 kisilik listeyi yayinlamislar. hepsi 1inci)

buradan jan 15 2020 grade 3_4 secilerek rahatlikla ulasilabilecek liste.
  • yarismada 1. olan cocuk sayimizin fazla olmasi gurur verici. listeyi azcik inceleyince elanurcugumun ozel okul ogrencisi olmayip devletin imkanlariyla akranlarinin arasina girmeyi basarmis olabilecegini dusundum. ondan ust sirada olan birkac cocugumuz ozel okullardandi. isin icindeki egitimci arkadaslarimiz diger cocuklarimiz hatrina net bilgiyi versinler. elanurla birlikte onlarinda basarilarini paylasalim, azimleri kirilmasin.
    ayrica devletimizin ozel egitimler icin ustun zekali cocuklari secip bilim ve sanat merkezlerinde biraraya getirdigi merkezlerinin olmasi muhtesem.
  • bu küçük kardeşimi tebrik ediyorum ve gelecekte güzel bir hayat diliyorum
  • matematik yarışmasında birincilik dışında ingilizce biliyor, ikinci yabancı dil olarak fransızca öğreniyor. ayrıca, kendi oluşturduğu bir alfabesi var ve bu alfabeyle günlük yazıyor.

tüm bunların hepsini 4. sınıf öğrencisiyken yapıyor. gururlandık.
  • kendisi hakkında yukarıda da görüldüğü üzere çok az entry girilmiştir. halbuki gerçek dahi bu kız evladımız. başardığı şeyin ne kadar nadir olduğu da ortada iken nedense ne adına basın toplantısı düzenlendi ne de kanal kanal özel röportajlar yaptırıldı. sebebi belli, kanıtlanmış bir başarı var ortada ve tartışmaya da kapalı. bu yüzden popüler olamadı.

atakan kayalar isimli çocuk ise 2 günde basın toplantısı düzenleyip kanal kanal gezmekte.
  • tebrikler elanur.
  • helal ablacım önün açılır inşallah
  • ileride çok önemli yerlerde göreceğimize inanıyorum.

o yüzden (bkz: rezerved)
  • cins cins triplere girmeyeyip, 5 ayda 250 kitap okumadığı için şu an üzerine konuşmadığımız zeki kızımız.
hesabın var mı? giriş yap