şükela:  tümü | bugün
  • kendisi 2000 doğumlu twitch yayıncısı sanırım.önümüzdeki günlerde burdan bir linç yemesi an meselesi, bekliyoruz efendim. ekşi sözlük linç team hazır bekliyor.
  • fırtına öncesi iki kelam edeyim. başarılıdır. bu kızı veya twich mi neyse o platformu takip edenler bilir bu kadar ''şirinlik ve saflık'' arkasına saklanan bir kız değildi daha olgun daha akıllıydı. baktı sanırım gerizekalılık para kazandırıyor, deniyor o da şuan. şarkısı çıkma arifesindeymiş. iyi yapmış. şarkı bok gibi, ama bu işte para var iyi yapıyor. ben salak görünen zeki insanları hep sevmişimdir valla. yolunu buluyor işte der geçerim. bu kız da öyle. inşallah çok para kazanırsın bu işten akıllı bıdık.
  • para kazanmanın bir sürü farklı ve çabasız yolu var kendisine zekasının yettiği sektörlerde başarılar diliyorum.
  • kitlesinin ne üzere kurulu olduğunu bilen ve ona göre davranan insandır. aşırı ergendir. kendisini bir meta olarak görenlere bunu vermektedir. genç kız ve instagram meslek lisesi önünde bekleyen erkek kekolara göz doyumu sağlar.
  • sosyal medya çöplerinin şarkı çıkartma akımına katılmış olan hanım kızımız.
  • sıfır kalite, sıfır üretkenlik, sıfır yetenek

yes bacak, yes vajina, yes gevşek gevşek konuşma
  • ön edit: abi şunları şuraya taşımayın ya!

bir ay önce reynmen norm ender fero mero kim muhabbetinde harbiden kim bunlar diye merak edip seyrettiğim videolar sonucunda denk geldiğim aha gençlik reaksiyonu verdirten kız çocuğu. bu çocuklar ünlü olduklarını zannediyorlar ve bir hiç uğruna eğitim hayatları başta olmak üzere hayatlarının akışını çok kötü şekillendirecekler. yazık bu çocuklara kötülük yapıyorsunuz. mantık var mı dediklerinde? ne sunuyor? kötü sonuç örneği olarak açacaktım başlığı ama bu kötü değirmene su taşımak istemedim.

editnur: kalsın burada harbiden yazık, bu başlık altına daha fazla yazılmasın lütfen.
  • sevgili ekşi dostlarımın istemeden meşhur edecekleri kişi.
  • kendine müzisyen'in dişi versiyonu,zeki ama beceriksiz. zekanın yer edinmediği platformda da zekasını göstermeyecek para kazanıyor. kendi yaşını ve izleyicilerinin ona abla demesine bakarak kitlesini tahmin edebilirsiniz.
  • dj dikkatin rahmetle anılmasına sebep olmuştur.