şükela:  tümü | bugün
 • yılanın dibinde olsam korkudan ya kaçardım ya öldürebilmeyi denerdim. götünüz kanepedeyken adalet dağıtmayı bırakın derim o yüzden.

  tanım: ürkütücü yılandır.
 • birisi niye yakalama yerine öldürmüşler yazmış. yakalayıp hapse mi atacaklar amk.
 • bu yılanı öldürenlere virüs veya çomar gibi yakıştırma yapan sayın gerizekalılar o büyüklükte bir yılanın etraflarında dolaşmasından korkmayacak sevgi pıtırcıkları mıdır?
  lan o yılan 2-3 yaşındaki çocuğu rahatlıkla yutar.
  valla ben kendi hayatım veya sevdiklerimin hayatı mevzubahis ise sülalesini öldürürüm yılanın.
  sikmişim pembe götlü habitatçısını.
 • iyi sikmemişler.
 • ben o boyutta bir yılan görsem şehri değiştiririm amk. elezığdan edirne’ye hicret ederim. öldürmek cehalet değil cesaret ister. istanbulda ılık bir daireden entry döşemek kolay.
 • önedit : büyük ihtimal satan, doğaya bırakan, ya da doğaya bırakanı bilen kişi bu : http://surungenpazari.com/…li-ball-piton-yavru-7387

  öncelikle o yılan sanırım piton. büyük ihtimal afrika pitonu ya da burma pitonu; türkiye'de büyümesi vs. değil; tahminen oralardan alıp getirip, bakamayıp ya da psikopatlık için doğaya salıveren biri yüzünden oradadır. dedikleri gibi 6 metreyse, dünyanın en büyük boası olma ihtimali yok; tekrar pitondur.

  pitonların özelliğidir, çocuk falan öldürebilirler. hatta timsah bile öldürebilirler. eğer ki doğada piton falan görürseniz, öldürmeyi zartı zurtu bırakın; topuklayarak siktirolup oradan gitmeniz gerekir.

  sizi ısırıp sarmaya başladıysa, eğer yanınızda bıçak yoksa öldünüz demektir. bıçağı çıkartıp vücudunun her yerini yarabildiğiniz kadar yarmanız gerekir.

  florida'da benzer bir piton sorunu vardı, aynen ekşi sözlük'te olduğu gibi götü ılıklardan kurulu peta en başta muhalefet etti piton yılanlarının topluca öldürülmeye çalışılmasına. pitonlar peta üyelerinden bazı kişilerin aile bireylerini de öldürdükten sonra; "insanca öldürün bari" diye açıklama yaptılar.

  peta'nın açıklamasına göre, piton yılanın insanca öldürülmesinin yolu kafasına tek kurşun sıkmakmış hatta. vücuduna ateş etmeyin, uzun süre acı çekmesin direk ölsün diye açıklamaları mevcut. ( https://www.tampabay.com/…uble-with-how-_163751361/ )

  fwc de dahil olmak üzere iguanalarla beraber bulursanız, mümkünse öldürün der.

  ki bu adamların götü burdaki lavuklardan çok daha ılık, şuradaki mesajları okuyorum tarihi zirve yapmış durumdayız şu an.

  doğada piton görsen göt korkunla ülkeyi terkedersin amk lavuğu. ama sevelim sayalım demiş amk hıyarı.

  bence bu arkadaşları topluca alalım, götürelim pitonların bol olduğu yerlere; yem olsunlar, hem doysun arkadaşlar, hem de bu embesillerden kurtulmuş oluruz.
 • ulan ekranda görünce korktum, sayfayı kapadım.

  şu yılanı sokakta görsem ve elimde silah varsa deli gibi tararım. bomba olsa bomba atarım. hiçbiri yoksa da deli gibi kaçarım.

  sanki yavru kedi öldürmüş adamlar, bi kap mama mı koysaydı önüne. öldürcen tabi.
 • elazığ’da görülen ve öldürülen yılan.

  evde hamamböceği görünce çığlığı basıp eşikten giremeyenler neden öldürüldü demiş. şu dünya dönüyorsa türk insanının çelişkileri hatrına dönüyor yemin ediyorum.
 • bu ekşidekilerin insaniyet namına olduğu iddiasıyla kastığı gereksiz duyarlar yüzünden bir gün sinirden kendimi şuracıkta sikivereceğim. hayatımda gördüğüm en en en toplum dinamiklerinden uzak güruh olabilir bunlar.

  elazığ'ın epey eski yerleşim yerlerinden birinde gecenin bir yarısı 6 metrelik bir yılanla karşılaşsan eminim yetkili birimleri arardın fularlı aydın ekşici. olayın sıcaklığıyla adam da zaten "bu yılan endemik türden bir yılan olabilir, öldürmesem mi amq" demiştir kesin.

  gece odanızda bir hamam böceği dolansa altınıza sıçıyorsunuz. azıcık realist olun.
 • bir konuda da duyar kasmayın amk dedirten başlık. o yılanı karşısında görse eline geçen ilk şeyi üzerine fırlatacak şehirli bebeler burada duyar kasıyor.