• gram beyin yok
  • röportajı veren dayı cinayet gibi açıklamalar yapmış.
  • dış güçler türkiye ile çok uğraşıyordu, o yüzden allah onlara böyle bir bela gönderdi.

senin yaptığın analizi 677844 bilim adamı toplansa yapamazdı dayı,büyüksün.
  • bize hişbişe olmaz cenabı allah dedi dayı ve kapattım.

tamam.

tanım: vay benim ülkeme yazık dedirten röportaj.
  • "dünya türkiye ile uğraştığı için dünyanın başına böyle bir musibet gelmiştir"

diyen dayı, dünya bizim etrafımızda dönmüyor diye anlatmak, kolundan tutup ne bileyim avrupa'yı, san francisco'yu falan gezdirmek isterdim sana. boşa geçen ömrüne, seni böyle yetiştirenlere edeceğin küfürleri duymak isterdim.
  • evde oturup üremelerindense dışarıda birbirlerine bulaştırmaları tüm milletimiz için daha hayırlı gibi duruyo
  • şu an için havalar soğuk olduğu için sokakta sirkülasyon azaldı ancak elazığ aynen o videoda gördüğünüz gibiydi düne kadar. merkezi bir yerde çalışıyorum ve sokağa baktığımda kalabalığın çoğunluğu yaşlı kesimden, gençler daha temkinli oysa olması gereken tam tersi. üstelik bu yaşlılar her tarafa girip çıkıyorlar, camilerde imam ayarlayıp cemaatle namaz kılmaya devam ediyorlar.

ek: dün yaşlı bir vatandaş kahveler kapatıldı diye öfkeliydi ve sırayla açık olan tanıdığı esnafların yanına gidip lak lak etmeye başladı bu süreçte. sokaktaki gençler evden işe, işten eve gidiyor ama bu yaşlılar boş boş dolaşıyor, girip çıkmadıkları yer yok. eskiden hiç değilse kahvede otururlardı şimdi sanki daha kötü oldu.
  • (bkz: beyinsiz)
hesabın var mı? giriş yap