şükela:  tümü | bugün soru sor
 • edebiyattan anlayan adam. çok da iyi dert dinler. moral verir.

  yalnız kendisine hatırlatmak lazım; "inşallah meslektaş" demiş, benim ipimle kuyuya inerse kendisini çok farklı yerlerde bulabilir *.
 • gerçek bir sağ kanat oyuncusu. ön tarafta standart düzeyde verim alabilirken onun gibi bir halısaha oyuncusundan gerçek randımanı alabilmek için bekte oynamasını görmek gerekmektedir. bire iki ve defansın dengesini allak bullak eden koşuları özel yeteneklerindendir. her halısaha takımında en az bir adet olması gereken gerçek beklerdendir. mücadele gücü ve oyun görüşü ortalamanın gerçekten üstündedir. ondan bir cafu, dani alves olmasını beklemek saçmadır. ancak kesinlikle bir sabri değildir. olsa olsa belki bir capone, gary neville'dir. candır, takımın eli, koludur.
 • sözlüğün edi büdüsü olmaya niyetlendik kendisiyle.

  o siyasetin kalelerine goller atarken ben de popüler kültürün senfonisini yazacağım. *

  (bkz: dünya ahiret badimsin)
  ve hatta
  (bkz: büdümsün)
 • karmamı al götür minyonların gerçek sevgilisi! diye bağırmak istediğim yazar.

  ayrıca çok ilgileniyorsa seri eksileyebilirim kendisini. arkadaşlar böyle günler içindir.

  yazmazsam ölürüm edit'i: mastermind'da dayıları tokat manyağı yapan kültürlü cicişim.
 • arkadaş, dost, hatta ve hatta badi diye bağrıma bastığım ancak sevgilimi baştan çıkartan, hatta bununla da yetinmeyip kendisiyle sabahlara kadar çılgınlar gibi lol serverlarında takılacağını belirten hain kostok, hain evlat, hain domdom!
 • (bkz: dayi)
 • zamaninda universite kantininde finallere calisirken birbirimize ve samuel coleridge'e sarki armagan ederdik. severim kendisini.
 • yardımsever yazar.
 • 1000. entry iade-i ziyaretine gelmiş bulunduğum badim.

  (bkz: #36557012)

  aynı şehre taşındığımızdan beri daha sık görüşürüz diye umuyorduk ama aramızda yüzlerce kilometre varken sanki daha rahat görüşüyorduk *. turta elcolerico'ya daha fazla zaman ayırsın kampanyası başlatabiliriz bence sırf bunun için. ne dersin bebişim?
 • insanların nasıl konuşması “gerektiğini” tacizkarâne emir veren, -lügat- sabitemiz, herbokolog ve menfi ırkçı bir yazarımsı.

  öyle ki; dünyanın belki en seviyeli konuşmasında, -sırf arapça bir kelime- geçiyor(?) diye, protesto amaçlı emektar cevap mesajımı okumamışmış. bunu da utanmadan söyledi. vakit israfı yazar.

  sonra ara ara sürekli taciz mesajlarında aynı ithamlarla devam eder. evladım, yazma lan?

  bir de, konuşmaların içinden cımbızla ayırdığı kesitleri nick altıma pislemiş.
  bir insan ne kadar esfel olabiliyor’un misalidir.
  (bkz: nick altı tespitçisi)

  ben arapça hayranıyım, kelime işçisiyim, değilim, ne yazacağım kimseyi ilgilendirmez.

  ırkçı, ayrıca arapça, arap ve islam düşmanı biri, söyleyemese de. al bu da önceki beğenmediğin öngörümün bir tezahürü, delili.

  #77708570