• bütün amerikan dizi ve filmlerinde hayati önem taşıyan eylemdir.gelir düzeyinden ve yaşanılan zamandan bağımsızdır. zira duruma göre hem ailevi, arkadaşsal veya cinsel yakınlaşma, hem de cinayet gibi süreçlere zemin hazırlar.gelin görün ki aynı umutlarla bu durumlardan herhangi birini canlandırmaya çalışan türk insanı, beybi eldiven ve mintax deterjanla karşı karşıya kaldığında, bu senaryonun pek de olası olmadığını, bir kez daha holivud tarafından aldatıldığını farkedecektir.
  • sağlık açısından tavsiye edilen temizlik eylemi. elde bulaşık yıkamak çocuklarda %40 oranda daha az alerjiye yakalanma riskini azaltıyormuş. ileride astım hastalığına yakalanma riskini de azaltıyormuş.

bulaşık makinesinin, bir takım yararlı bakterilerin de ölmesini sağlayıp bağışıklık sistemini zayıflattığı söyleniyor. o nedenle bazı bulaşıkların makinede bazılarının ise elde yıkanması öneriliyor.
  • teknik değerlendirmesini bilenlere, araştırmış olanlara bırakacağım, en güzel duyguların insanının eylemidir. bulaşık makinesi denenden yeğdir.

banyoda el örgüsü yün lifle yıkanmanın kardeşi, evden uzun süreli ayrılırken vanaları kapatıp fişleri çekmenin oğludur. hem güvenli hissettirir hem temiz.
  • benim tercihimdir şahsen bir saat yerleştirmeye uğraşıp iyi yerleştiremeyip sığdıramayınca daha da sinirleniyorum ben elde yıkarım
  • annemin yıllardır yaptığı iş. kendisi yetmiş küsur yaşında, halen buz gibi sularla yıkar bulaşıkları. her gün kedilere yemek dağıttığı o yağlı kapları defalarca ovalari, yıkar. ama ne bulaşık makinesini ne de sıcak suyu kullanmaz. inadı inattır, asla döndüremedik.
  • biliyorum daha masraflı oluyor ama makineyi yerleştir, boşalttan hem daha pratik ve benim için daha eğlenceli bir aktivite
  • çok daha fazla su ve deterjan kullanılmasına neden olan aktivite. aynı zamanda bulaşık eldiveni kullanmaksızın sürekli yapıldığında cilt hasarına neden oluyor.
  • bekar hayatım boyunca gerçekleştirdiğim eylem. şuan evliyim her türlü temizlik vs yardımım dokunur ama iş bulaşığa geldiğinde elimi sürmem,basar giderim. yok makineymiş falan anlamam yani
  • üniversite yıllarımda genel de yaptığım eylem. yemeği arkadaşlar yapardı.*
  • sıcak su yoksa tam bir işkencedir kendileri. tuttuğum kiralık eşyalı dairede olmadığından ufak çapta kuleler görmeme de sebep olabiliyor.
hesabın var mı? giriş yap