şükela:  tümü | bugün
  • trt dizisi. yapımcı yağmur yapım olacakmış, osman yağmurdereli sonrası. emre altuğ, hande subaşı, bala atabek, erdem akakçe, kerem kupacı, zeynep zamire kasapoğlu, ahmet kural, serkan kuru gibi oyuncular yer alıyormuş.
  • üsküdar halide edip adıvar lisesi'nde çekiliyor lan bu dizi. bizim lisede yani *, dün disco kralı'nda camında üheal baskısı olan kitaplıkları ve müdürün odasındaki türk dünyası bayraklarını görünce bi an efkârlandım be. bi tuhaf oldum, dizi çekilen liseler arasında bizimki de girecek ha, vay anasını sayın seyirciler * * *. umarım kısa sürede yayından kaldırılmaz da birkaç bölüm eski günlerimizi yad ederiz. ayrıca emre altuğ matematik hocası rolündeymiş, duran hoca aklıma geldi. *

ayrıca 29 temmuz perşembe günü saat 20'de trt 1'de olacakmış. * ` : sen nelere kadirsin ey eski günler`
  • keyifle izlenen trt dizisi.
  • son yıllarda izlediğim en güzel dizilerden. sırf üsküdar'da çekiliyor diye bile izlerim.
  • ne mukemmel ne de kotu, yuzde garip bir gulumsemeyle seyredebileceginiz bir trt dizisi.
    yurtdisinda yasayip ta sadece ezel yetmez diyenler icin bir alternatif olabilir.
  • gayet güzel tebessüm dizisidir. geçen hafta pazartesi trt'de ilk bölümü ile tekrarlarını perşembeye kadar izledim, daha önce yayınlanıp, yayından kaldırılmış bir dizi sandım hatta, üzüldüm. önümüzdeki ilk pazartesi yeni bölümü varmış sanırım. ha bir de o fizikçi rolündeki adam ne kadar kıl bir tip ha..

yenilen ayar üzerine edit: fizikçi rolündeki adamın normal hayatı ya da kişiliği değil dizide canlandırdığı karaktere kıl dedim. gayet de başarılı oynuyor kendisi, hem karizmatik hem kıl olmak kolay değildir.
  • dizi kısmını bilmem de, sonu kesinlikle yanlış çıkacak bir işlemin eldesidir bu hayat.
  • bu sabah ilk kez bir bölümünü izlediğim dizi.sabah sabah can sıkıntısına birebir geldi yeminlen.ama yine de bu liseli dizilerinde koçum benimi tek geçerim.
  • sıcak, huzurlu, yormayan, hoş bir dizi.. yayın günü tercihi yanlış olmasa da bu hoş dramı izleyebilsek.

benim bildiğim trt bünyesindeki dizilerden en izlenesi olan bu diziyi tez zamanda yayından kaldırır.. umarım yanılırım. umarım trt düşünebilen organlara sahiptir de seyircide yakaladıkları bu " huzurlu aile- mahalle ortamı " tadını yok etmez..

halil ibrahim sofrasından her açıdan daha samimi ve doğal bir dizi, onun yarısı kadar afişe edilmiyor..

özeti: kaldırmayın lan yayından.. tekrarlarından izliyorum.. uygun gibi bir akşama koyun da içimiz sıkılmadan bir dizi izleyelim..