şükela:  tümü | bugün
 • mart itibari ile çıkacak ilk büyük elder scrolls oblivion expansion packi. expansion, adınıda aldığı "shivering isles" adlı, "mania" ve "dementia" şeklinde 2 kısma bölünmüş bir boyutta geçecek. mania adlı kısım özetle picasso tablosu gibi iken ve davranırken, dementia kısmı ise bir korku filmini andıracak. mekana zaten genel oalrak bir acaiplik sıradışılık hakim olacak ve haritanın tamamı cyrodiil in %25 i kadar olacak. orjinal oyundan çok daha farklı görevler bulunacak.

  screenshotlar ve daha fazlası için:
  http://www.gamespot.com/…=multimodule;picks;title;3
 • manyak daedra sheogorath'in(bu arada bilmeyenler icin not: laf olsun diye soylemedim. kendisi "the deadra prince of madness" diye aniliyor.) mekaninda gecmektedir. an itibariyle, edinilebilir durumdadir. oldukca hos.
 • elder scrolls iv oblivion'in baymaya basladigi gunlerde kurarak bayma endeksinizi biraz dusurebilir, birkac gun daha keyifle oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. orijinal landscape'iyle bizlere tsr evrenindeki pandemonium boyutunu hatirlatmistir.
 • bol böcüklü oblivion'a göre daha renkli lakin kesmeyen expansion.
 • (ara: elder scrolls)
 • ---fantastik spoiler ---

  ana senaryosunun sonunda shivering islesın prensi sheogorath ı öldürüp yerine geçebildiğiniz ve direk o ülkede isstediğinizi yapabildiğiniz expansion pack yalnız böyle genişleme paketine can kurban zira bu fikri uygulayan oyun en fazla 5 tane falandır..

  --- fantastik spoiler ---

  ayrıca ana senaryonun ilk görevlerinden birinde dawnfang/duskfang adlı görsel ve kullanım olarak mükemmel ötesi bir kılıca sahip olunabiliyor bu eklenti sayesinde...
 • --- spoiler ---
  shivering isles'da sheogorath'in yerine gecseniz de her istediginizi yapamadiginiz expansion pack. misal golden saintlerin yada dark seducerlarin merkezlerine giremez oluyoruz madgod title'ini alınca...
  --- spoiler ---
 • aksam gokyuzunun muhtesem oldugu bir expansion pack. sirf ondan gaza gelip x3 reunion kurdum oralarda ucayim gemimle diye boyle de ilginc bir sey iste.

  --- spoiler ---
  bitirince oranin sizin olmas ravenloft tadi yasatti bana domaininiz oluyor pek leziz. oynarken da aklimdan geciyordu "ne guzel ya boyle mod yapsalar kendi domainimiz olsa filan" diye ne mubarek insanmisim
  --- spoiler ---
 • oblivion'daki görevlerden çok farklı görevleri olabilen ek paket.

  --- spoiler ---

  misal bir bölümde 3 adet maceracının sırasıyla ölüm şekillerini belirliyorsunuz.(ateş topu atmak, zombiyi canlandırmak, adamın kendi hayaletini canlandırıp onu delirtmek gibi). ayrıca bir bölümde yine gatekeeper adlı devin parçalarını birleştirip bir yeni dev yapabiliyorsunuz.

  --- spoiler ---
 • haskill ve sheogorath isimli harika iki karaktere sahip olan eklenti paketi. sırf bu ikisinin konuşmalarını dinlemek bile eğlenceli vakit geçirtiyor.