şükela:  tümü | bugün
74 entry daha
  • maçlarından ziyade ekşide hakkında yorumları okuyup eğlendiğim turnuva.

kimisi gelir ss takımının awper oyuncuya ihtiyacı yok, ct side'daki awper rolünü herkes oynayabilir t side'da da gerek yok der. kimisi gelir coldzera rifler ama herhalde cache de t side 'a geçince lurker oynuyor der. coldzera'yı t side'da ne zaman rifler olarak görmüş merak ediyorum, adam her zaman lurker oynuyor. aynı adam gelir der ki space mouz karşılaşmasında mouz'u favori olarak görüyordum (buraya kadar sıkıntı yok), chrisj scout ile çok iyi işler yapıyordur der.

valla çok eğlencelisiniz lan. finallerimden dolayı maçları pek izleyemiyorum ama yorumlarınız beni çok hoşnut ediyor. devam böyle.

bu arada ngin'e iyi oyuncu diyenleri unuttum. herif dün 10 sn kala halen cross koyma peşinde amk. hadi cross koyuyosun cross koyduğun adamı vur bari. ngin out, bir şekilde woxic in.
  • cloud9'ın hayvan gibi oynayarak astralis'i elediği turnuva. skadoodle ve stewie için ayrı bir parantez açmak gerekiyor.

8. günün sonunda elenen takımlar şimdilik şöyle ;
    virtus.pro
    north
    bıg
    astralis
  • c9 astralisi tokatlayıp evine yolladı. hadi koçum ska artık bi play off tek maç kaldı lan!
  • space soldiers'ın legend olabilmek için oynayacağı son maçta rakipler hemen hemen belli oldu.

mouz'un aklını alan quantum playofflara çıktı. mousesport'u elemelerde mirage'de yendik ama onların map pool'u epey geniş. bu sefer cache, mirage ve cobble banlarlar. ve nispeten özgüvensiz olduğumuz bir mapte oynamak zorunda kalabiliriz.

daha bir hafta önce yendiğimiz için psikolojik bir avantajimiz var. bir de daha birkaç saat önce öyle bir comeback yediler ki onu hazmetmek zor olur. herşey bitti derken kendilerini ateşte buldular. bizim için fena kura olmaz.

diğer muhtemel rakibimiz vega. inferno ve overpassta iyi görünüyorlar. istediğimiz maplerden birinde oynarız(cache,mirage ve cobble).

elemelerde faze'i yenip büyük sükse yaptılar. oyun tarzları çok agresif ama biz de benzer tarzda oynuyoruz. map seçimi çok kritik olur. ama tecrübe bakımından bizden pek yukarıda değiller. ben şahsen vega gelsin isterim.

son rakip navi/fnatic maçının yenileni olacak. kim gelirse gelsin favori onlar olacak. navi daha muhtemel duruyor ama kesinlikle son tercihimiz. umarim mr. sikko ying yung bizi üzmez.
  • kim gelirse gelsin yeneriz at fava bekle.

finaller yakın meşaleleri yakın!
  • son maçlar bu gece oynanacak bilginiz olsun. saat 2:15 - 3:30 yada 4:45 dan birinde olacak.

echo : mouz ile eşleştik. 4:00'da oynanacak. ilk maç olsaydı durabilirdim ama yatmak gerek. sabah güzel sonuç göreceğimi umut ederek yatıyorum.
  • maçları izleyemediği halde aklınca dalga geçen dalyarakların da yorum yaptığı turnuva. siktir git çay koy.

chris j scout yaz tonlarca video çıkar karşına.
    rain gibi agresif supporter/rifler adama agresif şekilde saldır da versin eline.

dalyarak’a bak hele izleyemediği şeyler hakkında ukalaca yorum yapıp sinir bozuyor. adam gibi yaz koç. yazamıyorsan yeşil yak ben seni çözerim.
  • space soldiers, saat sabah 5 civarında mouse ile tarih yazmak için oynayacak. yarın ayakta uyuma pahasına bu maçı bekleyeceklere selam olsun.

map votesi çok çok önemli. biz nuke, inferno ve overpass banlayacagiz. geri kalan dört map içinden bir bakıma onlar seçecek.

mouse gözünden bu 4 mape bakarsak; mirage'de bir hafta önce yenildiler bize. train'de bugün qbf tarafindan hezimete uğradılar. cache oynamaya götleri yemez bence. cobble'da da biz c9 ve big'i yendik. 2 galibiyet aldığımız mapte oynamak isterler mi emin değilim.

train hariç kazanabilecegimizi düşünüyorum. train awp oyuncularının çok ağır bastığı bir map. majer ct tarafında fena iş çıkarmıyor ama oskar çok dinamik bir awp oyuncusu. train'de fark yaratır. özellikle t başlayacaksak train'den de uzak durmak iyi olur.

inşallah şafak sökerken ss'in efsaneye dönüştüğüne şahitlik ederiz.
  • 4:45 gibi türk csgo tarihinin en önemli maçının oynanacağı turnuva. el mahkum bekleyeceğiz o saati. inşallah beklediğimize değer.

daha önce belirtildiği gibi map vote konusuna yüzde yüz katılmakla beraber, awper'ın daha çok iş yapacağı mapleri de elemekten yanayım ben de. ama bir konuda farklı düşünüyorum, bence map seçiminde inferno ve overpass dan yana şansımızı deneyebiliriz. kafam çok dolu,hangi maçlardı şu an hatırlayamıyorum ama space overpass'da çok çok kötü performans göstermiyor diyebilirim. cobblestone , mirage ve cache banı bence mouz dan gelecektir. bence banlamamız gereken haritalar nuke,train daha sonrasında inferno mu yoksa overpass mı ona karar vermek gerekebilir. inferno'da da kötü performans göstermiyoruz bana kalırsa. uzatmayayım bence harita seçiminde overpass yahut inferno kullanabiliriz bana kalırsa.

dipnot olarak özelden söven,asabını bozarsam daha ağır söveceğini söyleyen arkadaşlara ithafen; youtube'da salyaların akarak izlediğin videolar profesyonel arena için bir hiçtir, önce bunu bi öğren. kıps canım.

attığın hs,yediğin miss olsun space soldiers.

edit: ben bunu yazarken c9 vega maçı erken sonlandığı için maç 04:15'e alındı. yine de 04:20 gibi başlar diye düşünüyorum. heyecan bastı amk.
  • temsilcimiz space soldiers'ın veda ettiği turnuvadır. daha önce yendiğimiz mousesports'a mirage'da 16-13 kaybettik. 28. rauntta ngin denen beceriksiz kaldı ya sona, maçın gittiği oradan belli oldu zaten.

fakat teşekkürler çocuklar. bu daha başlangıç. nice majorlere. tabi ki ngin'siz.*
7 entry daha