şükela:  tümü | bugün
  • teknosa ve bimekse rakip, fiyatlarinin ucuz olacagini iddia eden firma.
  • websitesini yaparken mediamarkt'in sitesinden epey ozenmisler. konsept ayni, renkleri ve gorselleri degistirip uygulamislar.

bugun farkettim, almanya'daki sloganini da turkcelestirip kullaniyorlar.
  • kral bi izdihamdan ziyade aşırı talebi medenice karşılayan teknomarket.insanlar yağmurda helak olmuşlar yalnızca,allahın takdiri.
  • mediamarkt'inkine benzer bir izdiham yaratmak icin istanbul'un tum panolarina cakma reklamlar koyan sirket.

10 aralik 2007 pazartesi gunu magazalarinda asagidaki dort urunden birini bedava dagitacaklarmis. bir de anket yapmislar hangisini bedava dagitalim diye. sonuclar soyle.

- playstation 3 : (33 %)
    -22" samsung : (12 %)
    - hp notebook : (48 %)
    - toplu mouse : (6 %)

sanmiyorum ki bu anketin sonuclarini dikkate alip bedava hp notebook dagitacak olsunlar. ama iste maksat izdiham olsun da haber olalim.

bi kere de orijinal bi fikirle ciksin birileri yahu.
  • yeni mağazasını 13 aralıkta ankara antares avm de açacak olan ingiliz mağazalar zinciri.
  • sitesinde ürünlerini ve fiyatlarını ne hikmetse belirtmeyen firmadır.
  • delimiyim çok ödiyim şeklinde yaratıcılık ötesi, türkçe katili bir solagana sahip firma.
  • web sayfalarında da mecut olan, basılı ilanları için hazırladıkları reklamda, elinde sony ericsson m600'ü sanki o izdihamda zafere ulaşmış, bu yolda kaç kişinin önüne geçmek için gerek sözel gerek fiziksel kuvvetler kullanarak rakiplerini bir bir alt etmiş ve sonunda, "rööaaah, yessss işte buuu! zafer benim, sözüm hepinize, benim ulan bu makina!! koçum böyle alırlar telefonu işte!" tadında poz veren kırmızı gömlekli bir arkadaşı kullanan şirkettir. alttan alttan provokasyonu vermektedir. bu çok revaçta olan "elektronik indirim çılgınlığı" kampanyalarına, çok daha farklı ve çok daha güzel kampanyalar neden yapılamıyor sorusunu hatırlatmıştır ayrıca..
  • esas holding/odesa ve dixons ortaklıgında işletilen elektronik market.