şükela:  tümü | bugün soru sor
  • elegance comfort lens aldım bugün ilk defa taktım. öğleden sonra bir saat falan uyudum. uyandığımda gözler kan çanağı ve sarı göz çapakları vardı. hemen çıkarıp solüsyona koydum tabi. 8 saat falan geçti psikolojik mi bilmiyorum biraz gözler ağrıyor gibi geliyor.
    sabah yorgun ve uykusuzdum ondan mı oldu yoksa gözlerin alışması mı gerek bilmiyorum. fakat ne yorgunluk uykusuzluklar çektim böyle olmamıştı gözler.
    bu lenslerin 1 ay gözde kalabilmesi lazımdı. markayı bilen ve veya tecrübesi olanların fındık dallarını yeşillendirmesi rica ediyorum.
    9 ay sonra gelen edit : sonraki bir hafta içinde gözlerim alıştı ve muhteşem rahatlıkta kullandım. 6 ay sonunda başka bir markaya geçtim. şimdilik isim vermeyeyim ama bu, elegance kadar rahat ettirmedi. belki buna da ayrı bir alışma süresi gerekiyordur bilmiyorum. elegance oldukça iyiymiş. ucuz ve yerli diye çekinmeyin.
  • kullananların yorumlarını merak ettiğim lens.
  • doktorumun günlük olanını denemem için vermesiyle tanıştığım ve batma, ağrı, görüntüde bulanıklaşma, yaşarma benzeri hiçbir şikayetimin olmadığı lens.

biofinity toric kullanımından sonra mükemmel olduğunu düşündüğüm kontakt lens markası olur aynı zamanda. biofinity'ye göre daha yumuşaktır.
    gözümde unutup uyuduğumda, sabah çok da kötü olarak uyanmadım. ama siz yine de uyumadan çıkarmayı unutmayın!

günlük lensler ile gözünüze en uygun olanı bulmadan lens kullanmaya başlamayın bir de.