şükela:  tümü | bugün
  • bildigimiz akustik gitari anfiye baglayip ozellikle konserlerde iyi sonuc almamizi saglayan , genelde yan taraflarinda eq lari ve pil girisleri bulunan gitar turu.
  • jak bağlantısıyla direkt olarak ses sistemlerine bağlanabilen akustik gitarlar bu isimle anılır. gövdenin iç kısmında sesleri alan ince ve hassas bir manyetik bulunur. gövdenin yan cephesinde ise gerekli ses ayarlarının yapılabilmesi için equalizer ve volume kontrolleri içeren bir panel bulunur. son zamanlarda üretilen üst model elektro akustik gitarlarda bu panele chorus efekti, tuner, gürültü süzücü gibi ekstra seçenekler de eklenmiştir.
  • iş bilmez prova stüdyosu çalışanları yüzünden tümleşik tuneri bozulabilen bir gitar çeşidi. arkadaş yeterli mikrofonun yok, akustik gitar amfin de yok, peki neden ısrar ediyorsun elektro akustik gitarı normal elektro gitar amfisine bağlamak için?! senin o amfinin bağlandığı prizin topraklaması da yok muhtemelen... olan gitarın elektrik devrelerine oluyor ama bu durum sizi bağlamıyor tabi bravo!
  • bir ibanez gitar... kardeşim aldı. hepsiburada.dan. elektro akustik diyor ama jak çıkışı yok. ben de dedim, bu elektro akustik değil. iade et dedi de, bilmiyom ya. akustik gitarı, elektro gitar amfisine bağlamak çok da normal bi şey değilmiş, gitara zarar verebilirmiş. yani akustik gitar için amfi almak... pahalı olur lan. bilgisi olan, yeşillendirirse memnun olurum.
  • normal bir akustik gitarla ayni gorunustedir ancak bunun kiyisinda kosesinde bir cesit aparat var, jak girisi falan ayrica gitarin icinde de elektro gitar duzenigi var boylece akustik gitari amfiye baglayip calabilirsiniz.
  • bugün itibariyle sahip olduğum yeni enstrümanım.
    2009 yılında klasik gitarla başlayan gitar serüvenim, 2014 yılında akustik gitarla, şimdi de elektro akustik ile devam ediyor.
    bir de amfi ayarlarsam çok iyi olacak, o da kendi evim olduğunda .