şükela:  tümü | bugün
 • ankara'daki meshur sayaclari veren sirket.

  sadece ankara degil tabi, edirnedeki unlu sayac operasyonlari da yiyen bu sirkete yonelikti. el attiklari her yerde bir seyler donuyor anlasilan.
 • termikel grubuna bağlı bir şirket.

  bünyesinde bol bol badem bıyık görülür.
  öğle yemekleri haremlik selamlıktır.
  -12:00 de kadınlar 13:00 de erkekler yemek yer.
  erkekler tuvaletinde pisuvar bulunmaz.
  kapıdan girişlerde "selamün aleyküm" sözüne duyarlı elektronik turnikeler vardır.*
 • 2009 haziranında, başkentgaz ihalesinde belediyeye 50.000.000 usd kaptıran şirkettir. kuveyt türk, teminat mektubu olarak verdiği bu bedeli, inleye inleye de olsa paşa paşa ödemiştir.
 • devletle çogzel uzlaşan şirket.

  --- spoiler ---

  elektromed elektronik sanayi ve sağlık hizmetleri: ankara büyükşehir belediyesi'ne sattığı sayaçlarla kamuoyu gündemine düşen elektromed firması için 2004-2008 yıllarına ait kurumlar vergisi, kdv ve giçici vergi'den oluşan toplam 10 adet vergi inceleme raporu yazıldı. 57,4 milyon lira vergi ana parası, 81,7 milyon lira vergi cezası tarhiyatı gerçekleştirildi. gib yöneticileri tarafından imzalanarak yürürlüğe konulan vergi uzlaşma tutanağı ile bu borcun cezası tamamen sıfırlandı, ana parası ise 5,8 milyon liraya indirildi.

  --- spoiler ---

  http://www.gercekgundem.com/…etlere-milyonluk-kiyak
 • ola ki sayacınızda bi arıza meydana geldi 444 2 532 numarılı telefondan servis birimi alfaser'i aramanız gereken kurum. lakin internet sitelerinde bahsettikleri "profesyonel çalışma düzeni" nedeniyle 15. sıralarda olup 25 dk beklersiniz ve sıra size geldiğinde hattan düşersiniz. ulaşıp arıza kaydını bildirdiniz diyelim verdikleri "24 saat kesintisiz hizmet" ile iki gün boyunca susuz bir şekilde beklersiniz ki gelsinler. ha tekrar aradınız ne zaman gelcekler diye, bu sefer de "nitelikli personeli" telefonu yüzünüze kapar.

  böyle de rezil iş yaparlar ya da yapamazlar.
 • iskinin rezil kartlı sayaç yardakçısı. yedek kredinle su kullanırken, para yükleyip de ana kontöre geçeyim dersen bazen sayaç arıza verir kartı takınca. suyunuz tümüyle kesilir bu sefer. akşam evde misafiriniz vardır. adamı rezil eder, mesai saati içinde herhangi bir zamanda gelecektir ekip. ama siz mal gibi kalırsınız.
  şikayet hakkın da yoktur çünkü öyle bi muhatap bulamazsın ne alo 185'de ne de 4442532'de. ha pardon 3. dünya ülkesiyiz değil mi hala?
  kartla su kullanmak mı dersin, gece suyun kesik bekle demeleri mi dersin.amaaan böyle sistemin allah belasını versin .
 • su sayaçları tatil gününde bozularak gününüzü berbat edebilmesi ihtimal dahilinde. bulunduğumuz ilde servis ile olan sözleşmeleri de fesih edilmiş. işin yoksa uğraş dur.