şükela:  tümü | bugün
  • bilmiyorum bana mı öyle geliyor ama çoğu kişiye,
    mahmut orhan, ümmet özcan, boral kibil,
    deniz koyu gibi isimleri hiç dinledin mi? desem
    -o kim lan?
    şeklinde bi cümleyle karşılaşıyorum.
  • “mahmut orhan ümmet özcan boral kibil deniz koyu” diye isim mi olur lan? insan ben bu işin içinden çıkamam diye dinlemez.
  • türkiye’deki elektronik müziği ümmet özcan, deniz koyu sanıyorsanız zaten dinlemeyin abi.
  • üşenmedim sabahın altısında arkadaşların dördünü de dinledim.
    bana mahmut orhan harici boşmuş gibi geldi, winampdan daha iyi dj’lik yaparım.
    ha bir de adım ümmet olsaydı ve dj olmak isteseydim takma isim kullanırdım.
  • aa bak yurtdisinda selda bagcan'i cok seviyolarmis diye takilanlar erol alkan kim? diye sor bilmezler mesela.

adam 2000li yillarin basinda, londra'da trash adli klupte her pazartesi calardi selda bagcan parcalarini. adini duydugunuz cogu festivalde ve ulkede calmistir, elektronik muzige sadece acid, techno olarak degil indie olarak da takilir. acilistan kapanisa kadar calar, dinlemeye cogu insan telefonu ile kaydetmek icin degil dans etmek icin gider.

ilk entryde bahsedilen muzik produktorlerini ise kendi sagliginiz icin dinlemeyin, onun yerine erol alkan'in su calismasi ile baslayabilirsiniz.
  • bedük var dinlersen, çay var içersen.
  • bizim evde rağbet var.
    bizim ev türkiye’de.
  • ümmet özcan dediğin adam, dj mag top 50 içine girebilmiş bir dj. bilmemesi normaldir. çok fazla şey beklememek lazım buranın insanından.
  • ümmet özcan, dimitri vegas & like mike gibi adamlarla ortak parçalar çıkarmış, çok iyi bir dj ve yapımcıdır.

dj mag gibi bir listede 31. sıraya kadar yükselmiştir, bunu yapabilen adam olmuştur, size aleyna-demet-sıla gibi kişilerin ''geberiyorum, çalkala, o sen olsan bari'' vs... mutluluklar. `::)`
  • kadınlardan 2 isim vardı biri hande yener, biri ayşe hatun önal,

birinicisi para bitince pek eleştirdiği bakkal müziğine döneli 8 yıl oldu, diğeri devam ediyor.