şükela:  tümü | bugün soru sor
 • istanbul'da elektronik müzik seven insanların bir araya geldiği bağımsız bir platform bu. facebook'ta bir grupları, bir de sayfaları var. facebook sayfaları üzerinden organize oluyorlar. etkinlikler yapılıyor, varolan güzel etkinlikler paylaşılıyor falan.

  grupta da deep house'tan psytrance'e, downtempo'dan techno'ya birçok farklı müzik paylaşılıyor. diğer elektronik müzik grupları mesela çok kötü o konuda; ortamda herkes dj olur, hepsi kendi saçmalığını paylaşır vesaire. burada öyle değil, kim ne dinliyorsa onu paylaşıyor. hal öyle olunca da insan illa bilmediği ve seveceği yeni şarkılar keşfediyor grupta. o açıdan çok başarılı.

  arada açıp sıradan dinliyorum yeni paylaşılanları, mis. sadece downtempo dinleyen insandım, arada farklı şeyler dinlemeyi özlediğimi fark ettirdi grup bana sağolsun.
 • elektronik müzik severlerin bir araya gelerek oluşturduğu, sayıları her geçen gün artan güzel topluluk.

  kaliteli etkinliklerin çoğunda kendilerini görmeniz mümkün, yanlarına gidip rahatlıkla tanış olabilirsiniz. facebook sayfaları üzerinden zirveleri anons ediyorlar, katıldıkları etkinlikler genelde sold out. yakında elektronist zirvesi diye sözlükte başlık görürsem şaşırmam.
 • henüz tanışma fırsatı bulamadığım, bünyesinde güzel insanları barındırmayı ilke edinmiş bağımsız müzik topluluğu. facebook sayfalarından gördüğüm kadarıyla istisnasız hepsi süper anlayışlı ve ultra nazik insanlar. bu topluluk ruhunu koruyacaklarından şüphem yok.

  bu arada;

  admin bey, rica etsem bi' tekno çalar mısınız? :(
 • elektronist. bu güzel insanların yılbaşı özel programına bir arkadaşım sayesinde dahil oldum. bir ev partisi olduğu için sınırlı sayıda katılım kabul ediyorlardı ve katılabilenlerden biri olduğum için şanslı olduğumu sonradan fark ettim.

  son zamanlarda gittiğim en güzel partiye ev sahipliği yaptılar. öncelikle hepsi çok tatlı ve güzel insanlar. kendimi hemen arkadaş ortamında buldum. hiç yabancılık çekmedim, bir saniye bile sıkılmadım. müziksever, ağır partici (party hard), komik, eğlenceli, entelektüel bir arkadaş grubundan oluşuyorlar.

  parti, hem ev partisinin samimiyetine, hem de birinci sınıf club profesyonelliğine sahipti. elektronistteki arkadaşların bunun için efor sarf ettiğini görebiliyordunuz. bu da hoşuma gitti. zahmet etmiş, uğraşmış onca ayarlama, düzenleme yapmışlar hem de içlerinden gelerek. müzik, dj, yemek,içki, muhabbet, dekorasyon, ışıklandırma, dans, dans, dans.

  bu yüzden diğer etkinliklerine de gitmeyi düşünüyorum. var ol elektronist.