• lezzetli kebaplar yapan salaş bir kebapçı.
  • adana hilton'un onunden karatas'a dogru donun, havutlu'ya gelince sagdaki salas ve leziz mekan.

rejim mejim kalmadi, dagildim. yedigimiz her sey bu kadar mi guzel olur arkadas!!

ha bir de dikkat edin, garsonlarin elinin ayari yok. bir duble raki istiyorsunuz, triple bucuk geliyor, aman diyeyim...
  • adanada bir çok yerdem kebap yemiş birisi olarak söylüyorum tek kelimeyle mükemmel. karataş yoluna girdiğimde yiyeceğim et ve kebaplar gözümün önüne gelir ve heycanlanırım. adanada en iyi kebap ve et yapan yerdir. kullanılan etler erkek koyun etidir ve kendileri kesmektedirler. adana yöresindeki genel konsepte uygun olarak çok fazla ikram gelmektedir. bunlara abanırsanız gelen kebabı yiyemeden kalkabilirsiniz. elemde kebap yemeyen kimse kendini kebap yemiş saymasın.
  • adananin en iyi kebapcisi olan, sucuk konusunda afyon'dan bile guzel sucuk yapan, kurban bayraminda senkronize bir sekilde 5 kisinin kurban kestigi et mekani.
  • adana'da gecen askerliğim boyunca pek çok yerde kebap yedim. ama elem'deki gibi kebap yemedim.
    sakın bana yüzevler demeyin. elem'in eline su dökemez.
  • internet sayfasinda ki flashlar browser bagimli oldugundan mi, yoksa karakter seti sorunundan mi bilemeyecem, turkce harfleri duzgun basamayan restaurant.
  • adana'da kebap yemek için ilk adres olmalı. fiyatları da kalitesine göre normal..içki servisi de var..

şimdi bu adamlar kuyruk altı diye bir kebap yapıyorlar..aslında bildiğimiz kuzu şiş ama eti çok kaliteli..antep'te halil usta küşlemeden kebap yapar biraz onu andırıyor sanırım...

kazancılar da iki kişi içkisiz masaya 68 lira vermiştim ve ne hizmetinden ne lezzetinden memnun kalmamıştım. elem'de 2 kişi toplam 31 lira hesap ödedik ve memnun kaldık..tavsiye olunur..
  • adana'da yediğim en lezzetli kebap ve türevlerini üreten kuruluş. fiyat/boyut açısından hiçbir büyükşehirde görmediğim bir oranı bünyesinde barındırır.
  • adanada tanınan, bilinen bütün kebapçılarda sürekli kebap yiyen biri olarak diyorumki, adana'da yiyebileceğiniz en iyi kebap buradadır. hele bir sucuğu var dillere destan. fiyatlar gayet makuldur.

yalnız garsonlar biraz kabalar, hatta biraz değil baya kabalar. 10 kişilik masaya getirdiği fındık lahmacun, pideyi masanın ortasına bırakıp hadi hepiniz buradan alın diyecek kadar kabalar.
  • dünyanın en iyi kebapçısı.
hesabın var mı? giriş yap