şükela:  tümü | bugün
 • türkiye popstar yarışmacısı.
  (bkz: ukte dolduruyorum)
 • müzisyen eşi metin ile yeni evli olup, rusya da müzik eğitimi aldığını dile getiren ve çok iyi bir sese sahip popstar kesinlikle şüpheli adayı olmasına rağmen ilk 12 ye kalmayı başarmış, ezberi ve sesi güçlü, kaliteli bir ses.
 • rus olduğu için sürekli olarak yarışma jürisinin "hıh pis rus, biz rusya'da böyle bi yarışmaya katılsaydık olur muydu yani?" türünden faşist yaklaşımlara maruz kalmış (ercan saatçi sıkı ülkücüdür diye biliriz), ancak sesinin güzelliğiyle alayını susturmayı başarmış popstar yarışmacısı.
 • ilk 12'de olmayi 12 icindeki birkac kisiden bile daha cok hakeden, bu ugurda cok calisan bir kisi. insanlarla iletisim ve kendini ifade acisindan cok yetenekli olmadigini dusunuyorum ve kendine de cok guvenen bir insan imaji vermiyor konusurken ancak muzikal yetenegi ile on plana cikiyor her an. 1 gecede turkce bir sarkiyi ezberleyip ertesi gun canli yayinda neredeyse hatasiz bir yorumla soylemek gercekten ciddi bir is.
 • tanimam etmem kendisini, oyle fanatik fanatik entry girmekte adetim değildir ama beni dumura sokmuş bir insan kendisi. oyle bir sesi var, oyle iyi soyluyor ki insanin nutku tutuluyor. ilhan şeşen'in benim aslen sevmedigim bir şarkısını soyledi bugun. bu şarki bestelendi besteleneli boyle yorumlanmamiştir. sesini duyunca insan coşuyor. şarkısını dinlerken koca bir oha çekip tebriği bastim ki ne goreyim, juri sahişlari pek memnunsuz, olmadi ama rus bu, ne biçim iş diye mizildanmaya başladi ki daha da dumur oldum. yahu kizin belli ağır aksani var ama nakarati yanlışsız ve mükemmel okudu. yani bundan iyisi şamda kayisi ya da fevkalbeşer resmen. yapmayin, etmeyin.
 • hakkında "keşke bu yarışmanın rusya şubesine katılabilseydi" dediğim insan.. neler oluyor bizeyi söylerken kendine göre değiştirip coştuğu bölümde yanımda oturan anne ve babama rağmen ağzımdan çıkan hassiktir!!!i engelleyememişimdir.. hayvan gibi güzel sesi ve yorumu var bu insanın başka türlü açıklayamıyorum şu an. armağan çağlayanın tersine ben bu insanın bir albüme doldurduğu 12 şarkıyı gayet bayılarak dinlerdim..
 • armagan caglayan'in bir turlu icine sindiremedigi yarismaci. halbuki onu bile icine sindirenler var zorlanmadan, o niye elena'yi sindirmekte zorlandi ki? hayret.
 • ahmet san bundan ancak bar şarkıcısı olur özetli bir yorum yaptıktan sonra, bu akşam jüriden bir kişiyi eleyebilseniz kimi elerdiniz sorusuna "ahmet sanı elerdim, birlikte barlarda şarkı söylerdik" cevabını vererek lafı sokmuş, bu tür becerilerinin yanında güzel de sesi olan bir yarışmacı.
 • yarışmanın amacı bu zaten. olay $aklabanlık yapan, düşük seviyeye hitap eden insanları popstar lakabıyla piyasaya sürmek. bu arkada$ımız da bu ticari emeller arkasında ezilmektedir.
 • dun aksam ki popstar yarismasinda izledigim guzve sesinin gercekten guzel oldugunu gordugum insan.