• bana iki şey öğretmiştir
    1-eğer türkiyenin işine geliyorsa, milli takımda oynayıp kupalar kazandıracaksan nereli olursan ol turk vatandaşı olman caizdir (bkz: natalia hanikoglu) (bkz: elvan abeylegesse)
    2-eğer birinci şartı yerine getiremessen ve russan kesin orospusundur, yada orospu yerine konulursun.
  • ahmet san bundan ancak bar şarkıcısı olur özetli bir yorum yaptıktan sonra, bu akşam jüriden bir kişiyi eleyebilseniz kimi elerdiniz sorusuna "ahmet sanı elerdim, birlikte barlarda şarkı söylerdik" cevabını vererek lafı sokmuş, bu tür becerilerinin yanında güzel de sesi olan bir yarışmacı.
  • cani yürekten merak ediyordum ben her hafta ne soyleyecegini. dinlemek, görmek bana kayif veriyordu. derdini adab dahilinde anlatmak ne demek, mizirdanmamak, ne olursa olsun cikip sarki soylemek ne demek onu temsil ediyordu sanki. bu kadar uzun süre dayanmasi bana umut veriyordu. onyargilarinin kurbani olmayan bir ton adam var diyordum. haftaya yeni bir numara ile güzel sesini dinlemeyecegim için üzgünüm. inanilmaz zarif, inanilmaz basarili bir performans gösterdiği bir haftada elendiği için de üzgünüm. epi topu bir yarişmaydi, hiç ummazdim ki boyle bir yarismanin sonucu beni cani gönülden üzsün, böyle televizyondan 3 dakika gördügüm birini özleyecek olayim. komik oldu, güzel oldu, pek sevdim, pek keyif aldim, önü her daim açik olur umarim.
  • rus olduğu için sürekli olarak yarışma jürisinin "hıh pis rus, biz rusya'da böyle bi yarışmaya katılsaydık olur muydu yani?" türünden faşist yaklaşımlara maruz kalmış (ercan saatçi sıkı ülkücüdür diye biliriz), ancak sesinin güzelliğiyle alayını susturmayı başarmış popstar yarışmacısı.
  • armagan caglayan'in bir turlu icine sindiremedigi yarismaci. halbuki onu bile icine sindirenler var zorlanmadan, o niye elena'yi sindirmekte zorlandi ki? hayret.
  • benzer durumda, yurtdısında benzer bir yarısmada yarısacak bir türk e, kamuoyunmuzca gosterilecek desteği, oy vermek icin yapılacak türlü numaraları dusundukce, bi takım pırasa beyinli cevreler tarafından yapılan, sadece ulusunu temel alarak yapılan elestirileri saskınlıkla karsılıyorum. üstadın dediğine katılmıyor, kesinlikle "irk, ulus" toplumu olduğumuza inanmıyorum. bi kac tane dangalağın yaptığı fasizan değerlendirmeleri, her zaman icimizde barınan suursuzlar olarak cımbızla ayıklamak istiyorum. ustelik pek sevgili fasitlerimizin bile kendini topluma bi bok olarak sunma pesinde kosan denyolara(ki isimlerini vermeye gerek yok, onlar da herkes de biliyor kim olduklarını) nazaran, sempati duyduğuna da inanıyorum.
  • digeradaylar gibi somuru yapmadan bi yerlere gelmeyi basarmis popstarin en duzgun adayi. "benim annem oldu babam terketti, iflas ettik eve haciz geldi, kalbimde sorun var, dansozluk yaptim" yapis yapis bir duygu somurusu seline zerre kapilmadan yoluna devam etmekte. turkiye'de yasayip konusulanlari yarim yamalak anlamak ne kadar buyuk bir luks. bazen elena'ya ozenmiyor degilim. bu laflari anlamamak icin ustune para veririm ben.
  • çok az hakim olunan dilde sürekli olumsuz eleştirilere cevap vermek zorunda olmanın getirdiği baskı düşünüldüğünde akıllı bi insan olsa gerek bu..
  • sırf rus olduğu için aldığı eleştiriler nedeniyle popstar yarışmasını bana izlettiren kişi. bir rus türk vatandaşı olamaz diye bir kural olmadığına göre, bu kişi de bu sebeple eleştirilmemelidir.
  • türkiye'de müzik alanında bir yerlere gelebilmek için hakederek çalışmak yerine,
    insan öldürüp / haraç keserek, "biz harbi delikanlıyız baba, meğareda doğduğh" deyip varoşlar tarafından desteklenmenin, (bkz: ibrahim tatlıses) (bkz: bayhan gürhan)
    ya da yalnızca "güzel" fiziğinin olmasının yeterli olduğunu (bkz: tarkan) (bkz: petek dinçöz) (bkz: barış kömürcüoğlu)
    bir rus olarak bizlere çok güzel göstermiş kişi. kendisine teşekkür ediyoruz.
hesabın var mı? giriş yap