şükela:  tümü | bugün
  • türk telekom’un yakın zamanda yayına alacağı hadi live tarzı online yarışma uygulaması. nasıl bir konsept olacağına dair bir fikrim yok uygulamayı şu an sadece tanımlı cihazlar kullanabiliyor.

edit: uygulama herkese açıldı, referans olarak beni eklerseniz joker kazanabilirim. ( siz babayı kazanırsınız kimi referans yazarsanız o kazanıyor dürüst satıcıyım ben)

referans: faruk
  • türk telekom her zamanki gibi yine turkcell'i kopyalamış. hadi gibi sorunsuz işleyen bir uygulama varken, eleq gibi saçma sapan bir isme sahip uygulamayı kim ne yapsın. ayrıca tasarımı iğrenç olmuş. bir numaralı entry sayesinde farkedip yükledim ve anında sildim. doğru düzgün türkçeleşmemiş bile, kim bilir hangi ülkeye yaptırmışlar.
  • hadi ye rakip oldunuz anladık da, bire bir kopyalamak nedir arkadaş. 2 tane özgül bir şeyler yapın. soru sayısı bile aynı.
    yani kısacası yapacağınız işin amk.
    app. store ve android de de mevcut.
  • hadi'nin de hqtrivia'yı birebir kopyaladığını düşününce hadi ile aynı yolda olan bilgi yarışması.kısa vadede ödeme yapmamak için de gerizaklıya sorar gibi soruyorlar.

birebir kopyalama tabiri de yanlış bu arada. bu bir ürün ve satın alınabiliyor.
    (bkz: exmachina group)
    ürün sayfası
  • turkcellin benzeri yarışma. sorular zorlaşmaya başladı. kaybetsem de eğlenceli oluyor. yanlız elenince de geçerli olmayacak şekilde seçim yapılabilse . heyecanlı oluyor
    referans olarak : hits
  • aysegulm referans koduyla kayıt olursanız joker kazandıran bilgi yarışmasıdır.
  • yarışmaya katılanlar hadi uygulamasından kat kat az olmasına rağmen yarışmalara girerken yoğunluktan error veren app. bi fikir buldunuz bari doğru yapın ulan, canınızı yerim yapmayın.
  • kanuni hangi padişahın lakabıdır sorusunun cevabını 2. süleyman şeklinde yanlış cevap kabul eden türk telekomun hadi çakması, hq trivia formatında yarışması.

1. süleymanı işaretledim. yanlış dedi, cevap 2. süleyman dedi.

bilmeyenler için asıl cevap 1. olmalıydı.

referans: tosunkaya

ekran

güncelleme:
    instagramden açıklama yaptılar:
    merhaba, bugün yarışma şıklarıyla ilgili yaşanan aksamadan dolayı ı. süleyman ve ıı.süleyman cevaplarının ikisini de doğru kabul ediyoruz. doğru cevap ı. süleyman’dır. ı. süleyman şıkkını işaretleyenleri de kazanmış sayacağız ve onların da hesabına 4,80 tl aktaracağız. bu vesileyle herkese joker tanımlanacaktır. karışıklıktan dolayı özür dileriz. geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz.
    eleq ekibi??
  • adam soruyu okumadan süre bitiyor
    süre 10 dan geri sayıyor ama 2x hızda yani 5 saniye süreniz var.
  • üye olmak için cep numaranıza doğrulama kodu göndermeyen uygulama.