şükela:  tümü | bugün
 • cevap veremeyince ana avrat dümdüz söven bir ekşici daha. dünyanın küfürünü ettikten sonra da engeller. o kadar da delikanlıdırlar.
 • kolluk kuvvetlerine faşist diyen,
  "özel harekât geldi" anonsundan tahrik olan suser.

  tez zamanda gazi mahallesindeki terör yuvalarına özel harekât geldi anonsuyla kolluk kuvvetlerimiz girer de bu tip suserlerin sesi kesilir

  http://i.hizliresim.com/nll0b5.jpg
 • insanlara özel mesajla, karakter yoksunu cahil gibi hakaretler eden hadsiz. gerçi çok şey yazmaya gerek yok, diğer arkadaşlar da güzelce anlatmışlar bu başlık altında.
 • hak edene, hak ettiği gibi hitap ettiğinden şüphemin olmadığı yazar.

  tümevarım metoduyla insanları yargılayacaksak ülkeyi komple kapatıp gitmemiz lazım.
 • pers imparatorluğunda devlet makamında kullanılan bir sıfat. soyu bilinmeyen veya soyu olmayan veya babası belirsiz anlamına gelir. baştaki e uzatarak okunur.

  italyancadaki versiyonu için

  (bkz: bastardo)
 • şizofren yazar. adam yerine koyup mesaj attığınız zaman olmayan mesajlarınızı monteleyebiliyor. yüzünün çirkinliğini, alt sınıf sürdüğü yaşamını buradaki ütopyasında baskılıyor. iletişimin gizliliğini ihlal ediyor. etik değerlerden bihaber, bir de hukukçu olacak. memleketi de ağrı. bu da ayrı bir kompleks sebebi. etnik kimliğinden de utandığı için teröristçilik oynuyor. bir kez bile kız arkadaşı olmamış, çok zor tabii. yazık bu adama sövmeyin arkadaşlar. yazık vallahi.

  bunları hukuk fakültelerine alanlarda suç. allah akıl fikir versin. tez zamanda bu aşağılık kompleksinden kurtulsun ve toplumun en dip sınıfında yaşamanın, çirkin olmanın bir kader olduğunu kabullensin. anasına babasına yazık.

  düzenleme: şu çocuğa aranızda para toplayıp harçlık verin vallahi yazık billahi yazık arkadaşlar.
 • tanımak için bir kaç entrysini okumanız yeterli gelecektir.kalitesini ve kalibresini entrylerinden anlayabilirsiniz. nick altında kuduran itleri bile var.

  (bkz: allah star etsin)
  (bkz: itsavar)
  (bkz: son it bükücü)
 • türk solu hakkında gram fikri olmayan geri zekâlı ulusalcı türk milliyetçileri teşhis edememiş, gelip burada kürt milliyetçisi diye damga vurmuşlar. yanlış. arkadaş dhkp-c ablası. kuyruğunun doğru yerine basarsanız kürt yoldaşlarını da satıverir hemen. bu aralar eski terörist kankaları ile rte karşıtı pakta imza atıp o eski cafcaflı günlerine döneceklerini sanıyorlar. bu azgınlıkları bundan.

  hazır buraya kadar gelmişken türk milliyetçilerine de bir çift laf edeyim. o kadar geri zekâlısınız ki herifler sizi burada bile paravan olarak kullanıyor. akıllanın artık. bir siz, iki teröristler. anasını siktiniz memleketin.
 • kürtçülük kasan minik faşist. kürt ırkı falan diyor.