şükela:  tümü | bugün
 • cevap veremeyince ana avrat dümdüz söven bir ekşici daha. dünyanın küfürünü ettikten sonra da engeller. o kadar da delikanlıdırlar.
 • aylar sonra yeniden baktım editi: acayip bir mantık hatası var. sen benim entryme karşılık mesaj atacak ve "bu ülkede şiddete en uzak taban akp tabanıdır" diyeceksin ve ben de sana insan gibi laf anlatmaya çalışacağım. işin garibi çalışmışım. insan gibi laf anlatmaya çalışmışım, karşı taraf anlamayınca bir güzel küfürlerimi sıralayıp engellemişim. bunu da gururuna yedirememiş haspam, ne insansınız.

  mesajlar hâlâ duruyor, şaka maka "birkaç münferit olayı saymazsak akp tabanı şiddete en uzak tabandır, şiddetin ş'sine bulaşmamışlardır" demiş. üstelik tekbirlerle binaya saldıran ülkücüler ve akpliler hakkında girdiğim entry üzerine demiş bunu. ulan ettiğim küfürlerin iki katını tekrar edip yolluyorum. aylar sonra yeniden küfür yedin iyi mi. ya kendi özgür iradenizle insanlığı seçeceksiniz ya da biz sizi 'eğite eğite' insanlaştıracağız başka yolu yok. mümkünse gidip ülkücü ve akit savunmasını bu başlık dışında çöplüğe çevirdiğiniz öteki başlıklar altında yapın, burada katilleri savundurtmuyorum arkadaşlar.

  keza eroin müptelâsı dinciler az ötede ego tatmini yapsınlar. "dindarlar hep kötüdür dogmanızı kırın artık" vesair kişisel fikirlerinizi mesaj yoluyla ifade etmeyin zira ilgilenmiyorum gerici sıçmıklarıyla. entryler arasında dolaşırken denk gelsem dahi transit geçiyorum boş laflarınızı. beyninizle yazmıyorsunuz çünkü ve ben içinde zekâ kırıntısı barındırmayan harf yığınlarını okumaktan hiç keyif almıyorum.

  ben ve benim üzerimden karalanmaya çalışılan partim, hiçbir zaman hiçbir din ve mezhebe karşı saldırıda bulunmadık. ama bu saldırıları "akp kitlesel olarak hiçbir şiddet olayına bulaşmamıştır" diyen sizler iyi bilirsiniz. yalancı ve sahtekârsınız. doğuda halkı katledecek, cenazelerini 7 gün sokakta bekletecek, işçileri tekmeleyecek, insanları açlığa mahkum edecek kadar hâysiyet problemli ve yalancısınız. çocuklarımızı öldürüp analarını meydanlarda yuhalatacak kadar, adalet isteyenlerin üzerine kurşun yağdıracak kadar problemlisiniz. vallahi sizi sileceğiz.
 • kolluk kuvvetlerine faşist diyen,
  "özel harekât geldi" anonsundan tahrik olan suser.

  tez zamanda gazi mahallesindeki terör yuvalarına özel harekât geldi anonsuyla kolluk kuvvetlerimiz girer de bu tip suserlerin sesi kesilir

  http://i.hizliresim.com/nll0b5.jpg
 • insanlara özel mesajla, karakter yoksunu cahil gibi hakaretler eden hadsiz. gerçi çok şey yazmaya gerek yok, diğer arkadaşlar da güzelce anlatmışlar bu başlık altında.
 • hak edene, hak ettiği gibi hitap ettiğinden şüphemin olmadığı yazar.

  tümevarım metoduyla insanları yargılayacaksak ülkeyi komple kapatıp gitmemiz lazım.
 • kendisinin nickaltına hukuki bilgiden yoksun olup beyninin incelenmesi gerektiğini söylediğim huysuzvehakli adlı yazar(!) entry girişimden saniyeler sonra nickaltıma koşacak kadar çocuk ve bir o kadar korkaktır. hizliresim.com/qjgygw cahilliğe ve suratına tükürülecek sözler edene "cahilsin ve 70 yaşına da gelsen cehaletin suratına tükürülme sebebidir" demek de "hak edene hak ettiğini vermek"tir. haydi yallah.
 • sol'da adını görünce öldüğünü sandığım yazar.

  özellikle benim yazdığım başlıkları arayıp hemen altıma yerleşen türkçü faşistin dert yandığı yazar başlığı aynı zamanda.
  (bkz: #66520272)
  (bkz: #66670400)

  bahsi geçen iki entry'si bana cevap. ikisine de karşılık bulamayınca buraya koşturmuş. lâkin; (bkz: yallah)
 • aşağıda görüleceği üzere; bu tarz küfürler eden bir iktisat fakültesi "asistanı" tahayyül edebiliyor musunuz? barış diyen, anayasaya aykırılıktan söz eden hocalar ihraç edilip direnirken, bu tür kişiler fakülte ve her türlü platformda faşizmin dozunu arttırma hayâllerindedir. gelene geçene "terörist" demek de zekâ seviyesi üzerine güzel çıkarımlar yapmamızı sağlamakta.

  hizliresim.com/kbeqla
  hizliresim.com/v0ekbr
  hizliresim.com/nrexb0
 • pers imparatorluğunda devlet makamında kullanılan bir sıfat. soyu bilinmeyen veya soyu olmayan veya babası belirsiz anlamına gelir. baştaki e uzatarak okunur.

  italyancadaki versiyonu için

  (bkz: bastardo)