*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • eli yüzü çirkin, haram süt emmiş hatta emmemiş, yobaz bir fuck buddyden iyidir.
  • facebook' un çıkması ile birlikte entel sıfatını taşıma kriterlerinin yerlerde sürünmesine paralel sayısı iyiden iyi artmış olandır. keza iki afilli laf, bir sanatsal fotoğraf bir de toplumsal duyarlılıklarını ispat eden bir isyan sözcüğü paylaştımıydın entelsin işte. sonrasında kadın olmakla övünmeye ara verip muhatabınla pozisyon tartışmanı gören yok ne de olsa.

    ispanyol edebiyatından alıntılarla başlayan, türkiye dört dörtlük bir ülke imişçesine güney amerika'daki gelişmeleri statüs diye duvarına döşeyen bu türler günü eğer bir simone de beauvoir sözü ile tamamlamıyorlarsa muhakkak ki bir ece temelkuran paylaşımı yoldadır.

    ankara ortamında bahsedilen türün birçok örneği, 2 ekim'den itibaren akşam sekiz sularında şinasi sahnesi çevresinde görülebilecektir. keza martin heidegger ile hannah arendt 'in aşklarını anlatacak olan aşkın sıradanlığı nihayet ankara izleyicisi ile buluşuyor. arendt'in beytepe yöresinde adeta entellik nişanesi haline gelmesi karşısında onu konu edinen bir oyun part time fuck buddy 'lik yapan dostlar için de yeni fantezilerin kapısını açma potansiyeli taşıyor.

    bize iyi seyirler, badilerin de bellerine kuvvet.