• güzel popülizm yapan bir yazar. bu ülkede herhangi bir konuda bilgili gibi görünebilmenin, egzotik hakaret betimlemeriyle karşı tarafa saldırmak olduğunu iyi çözmüş.
  • profiline kadın fotoğrafı koyan ve anlık 603 takipçisi olan yazar arkadaşımızdır. entry kalitesinin etkisi dışında bu 603 takipçinin neden oluştuğunu hepimizi anlıyoruz. bu da sözlüğün bir ayıbı olsun.
  • intihalci bir yazar.

(bkz: #90032526) (bkz: #90041688)
  • iki gerici görünce daha gericiyi ,daha tutarlı olduğu için, daha haklı bulan süper ilerici insan. evet.
  • bugün debeye girmiş. bütün ezik hareketlerini yapıp hayatını sikertmiş özetle.

beni de engellemiş aramızda hiç bir konuşma geçmemesine rağmen. hergün debe'de 3-4 entriyi göremiyorum bunun gibi yazarların yazdığı. sonra chromedan hesaba giriş yapmadan açıp okuyorum entriyi ve bugüne kadar hiç bir istisnası olmadı , beni engelleyen yazarların tamamı kadın , feminist ve mutsuz tipler. üstelik engelledikleri için göremediğim entriler de yüzde 90 oranında çöp, kalan yüzde 10 ise malumun ilanı seviyesinde. insana en ufak bir katkısı yok.

boş boş tipler , populizim her yerde kazanıyor.
  • herhangi bir başlıkta fotoğrafını (entrysini bile değil) gördüğüm an eksisini verip geçtiğim yazar.

"boş insanların ortak özellikleri" diye bir başlık açılsın, anket sonucunun vücut bulmuş hali bu kadın olur. popülizmin ekmeğini iyi yiyor. afiyet olsun.

he bir de iki satırdan uzun yazılarının neredeyse hepsinde; okuyanı, safsatadan safsataya seyahat ettirir.
  • tavırlarıyla ufkumu açan, müstesna bir insan.
    hayvanseverdir; sokağın ortasında hadi kedi sevelim dedikten sonra kediye o meşhur candan tavrıyla "merhaba kedi"* der ve hayvanın özel alanına saygısını korur.
    olgundur; metrobüste mabadını santim santim kaydırmak suretiye üzerine oturan kadının bu hareketini vakur bir tavırla karşılar ve "pardon bayan g*tünüzün yarısı üstümde şu an" demek yerine bu deneyimi sevgiyle kucaklar.
    dost canlısıdır; hep kendi seçtiği mahşer yeri gibi caddelerde yürürken elimi tutarak adımızı lezboya çıkarır ve bundan hiç gocunmaz.
    yüzünden hiç eksik olmayan gülüşü hakkında yazarsam sanırım ağlayacağım, iyi ki doğdu.
  • atanamamış isolde.
  • debe ye giren tanımında (#151567238) atatürk'ün doğrudan kaleminden değil, hamdullah suphi tanrıöverden naklen cemal kutay ın kitabındaki sözleri atatürk'ün 10. yıl konuşması diye yazmış.
    atatürk'ün 10 yıl konuşması el yazısı ile sabit saklanan bir konuşma ve böyle bir kısım yok. kendi dinsizliğinize atatürk'ü alet etmeyin lütfen.
  • ismet özel için postmodern çağda doğmasa ırgat olurdu demiş.

kendisinden beklentimiz bu çıkarımı yapabilecek hangi okumaları yapmış, mesleği nedir, bu konuda bu kadar net bir çıkarım yapacak bilgi birikimi var mıdır yoksa tümü mabadının bir ürünü müdür ?

kolay kolay bu tarz şeyleri nick altına yazmaz özelden sorarım lakin bu kadar rahat rahat da sallamazsın be kardeşim. eleştiri başka bir zanaat ve herkes beceremiyor. eleştirmek başka boklamak başka. siyasal islamcıların aziz sancar'ı atatürk temalı kravatı sebebi ile boklaması gibi bir şey olmuş entrysi.

umuyorum kendisi iyi bir üniversitenin iyi bir edebiyat fakültesinde öğretim üyesi falandır. yoksa bu kadar keskin bir boklamanın tek sebebi uzmanı olmadığın her konuda konuşmaktan başka bir şey değil.
hesabın var mı? giriş yap