şükela:  tümü | bugün
  • ak partimizin önderliğinde dünya liderliğine soyunduğumuz bu konjonktürde, bacılarımıza meşaz vermeye çalışan bu hollanda tarafından yönetilen kurum ne yapmak, nereye varmak istemektedir?

bir khk ile derhal yayımına son verilmeli ve milli ve yerli bir reklam yapmaları emredilmelidir.

https://www.youtube.com/watch?v=tzmyb3ttypo
  • bi' an ciddiye aldım pardon
  • akpli köpeklere dert olmuştur. güzel reklamdır.
  • sosyal mesajlar için firmalardan medet umduğumuzu ve bu firmaların aslında tek dertlerinin para kazanmak olduğunu unuttuğumuzu gösterir. elalem ne der, evet plaza kadını için ne kadar gaz veren bir laf...
  • benim bildiğim kadarı ile ülkedeki siyasi sorunları gündeme getirmek ve çözüm yönünde çaba göstermek siyasi partilerin, demokratik kitle örgütlerinin (sendika, meslek odası vb) işidir.
    eğer işimiz elidor yada başka bir kapitalist firmaya kaldı ise yandık demektir.
  • girls just wanna have fun eşliğinde gayet keyifli bir reklam. hayvanlar üzerinde deney yaptığı için unilever'in hiçbir ürününü kullanmam fakat reklam çok hoş olmuş bok atmaya ya da hayatın anlamını aramaya gerek yok.
    slogan "elalem ne derse desin biz böyle yaşarız". işte bütün kadınlar bunu dediği anda türkiye çağ atlamış olacak.
  • eeyyyyy elidor sen kimsin yhaa?.sss bunlaaar köpük bunlaar sabun.daha pasif agresif reklamlar yapılmalı bence
  • açıkçası ben beğendim. reklâmdaki renkler, elalem logosu güzel düşünülmüş. ama memlekette maalesef bu mesajı alacak kadın kalmadı.
  • kullan ya da kullanma, güzel reklam olmuş. ben de unilever ürünlerini kullananlardan değilim ama bundan bağımsız olarak reklamı değerlendirebiliyorum.

bundan önceki reklamları da şahaneydi, çift ekran ile kadınlar ve doğayı bir araya getirmişler. hamile kadın - dünya, dans eden kadın - dalga... #güçdoğamızdavar anlamlı bir hashtag.

şampuan reklamı mesaj niye vermesin? ille çıkıp dolgun saçlarınla erkeklerin başını döndür mesajı mı vermesi lazım. şampuan bir tek erkeklerin başını döndürmek için çünkü.

güzel mesajlar verin, satın almasak da beynimiz zehirlenmesin. bravo elidor.