şükela:  tümü | bugün
 • güzel ama beni hayal kırıklığına uğratan koku. şöyle ki; koku gerçekten hoş ama tuvaletlere güzel koksun diye sıkılan spreylere acayip benziyor. sonuç olarak insanların beni görünce tuvaleti hatırlamalarını istemediğim için bu parfümü satın alamıyorum. adalet yok bu dünyada.
 • le parfume intense kokusu ilk sürüldüğünde daha yoğun bir iki saat sonra bambaşka güzellikte olan çeşididir. hafif şekerli vanilyalı baharatlı bir karışım. daha çok kış için idealdir. duştan sonra kulak arkası, boyun ve dirsek içlerine sürülmesi tavsiye edilir.
 • insanı kendinden geçirebilecek kadar güzel kokan parfüm. notaları beyinde hangi noktaları uyarıyor bilemem ama her koklandığında insana kendini bir rüya içindeymiş gibi hissettiriyor.

  2011 yılında piyasaya sürülen parfümün üst notalarında afrika portakal çiçeği, orta notalarında yasemin, alt notalarında gül, sedir ağacı, silhat bulunuyormuş.

  gül ve portakal çiçeğini aynı parfümde beğenebileceğimi asla düşünmezdim sanıyorum ama bu parfüm inanılmaz farklı. insanın aklında yer edebilecek parfümlerden. yapılan araştırmalara göre erkekler parfümün çok seksi olduğunu düşünürken, kadınlar daha çok yumuşak ve naif olduğunu düşünüyorlarmış. yaz, kış kullanılabilecek kadar yumuşak ama özel gün yada gecelerde kullanılması gerekecek kadar da kaliteli bir parfüm.
 • sıktığınız zaman fazlasıyla çiçek çiçek kokan, sevgiliyle akşam yemeği yerken kullanılabilecek romantik koku.
  not: bu entry yi düzenlerken anı sokması oldu. çok kötü oldum bir an. keşke hiç açmasaydım.
 • ilkbahar kullanımı için iyi bir kadın parfümüdür. günlük ve ofis ortamında kullanılabilir, temiz bir koku, farkedilirliliği başlarda yüksek daha sonra tene yakın kalıyor. denerken lütfen koku kartlarına değil, teninize sıkın.
 • şahane kokan fakat kalıcılığı konusunda beni hayal kırıklığına uğratmış parfümdür.
 • kış günlerine ve gecelerine daha uygun olduğunu düşündüğüm müthiş, feminen, temiz, yumuşak ve seksi bir kadın parfümü.
  üst notalarda; afrika portakal çiçeği
  orta notalarda; yasemin
  alt notalarda; paçuli, virginia sediri, gül ve beyaz bal

  bulunur.
 • tuhaf bir şekilde beni çeken parfüm. bir arkadaşımda beğenmiştim, bugün kendime aldım. ilk etapta tenimde hacı yağı kokusu bıraksa da birkaç saat sonra inanılmaz güzel bir kokuya dönüştü. bence ağır bir koku, akşam vakitlerinde kullanılabilir.
 • free shopta çiçekli koku olarak denetilen kokular arasında turkiye'de alamayacağımı tahmin ederek aldığım parfümdür.

  ben öyle bayılmadım elbette güzel ama dortte biri fiyatında olan yves rocher evidence kadar bahar havası yaşatmıyor.

  her pahalı parfüm sizi premses yapmıyor.
  yaşasın ucuz parfüm