• kış günlerine ve gecelerine daha uygun olduğunu düşündüğüm müthiş, feminen, temiz, yumuşak ve seksi bir kadın parfümü.
    üst notalarda; afrika portakal çiçeği
    orta notalarda; yasemin
    alt notalarda; paçuli, virginia sediri, gül ve beyaz bal

bulunur.
  • sıktığınız zaman fazlasıyla çiçek çiçek kokan, sevgiliyle akşam yemeği yerken kullanılabilecek romantik koku.
    not: bu entry yi düzenlerken anı sokması oldu. çok kötü oldum bir an. keşke hiç açmasaydım.
  • ilkbahar kullanımı için iyi bir kadın parfümüdür. günlük ve ofis ortamında kullanılabilir, temiz bir koku, farkedilirliliği başlarda yüksek daha sonra tene yakın kalıyor. denerken lütfen koku kartlarına değil, teninize sıkın.
  • yıllardır her fısını değer bir sebep için sıktığım ve bugün biten parfümüm. güncel fiyatını görünce muhtemelen uzun bir süre yenisini alamayacağım.
  • muhteşem bir koku. çiçeksi ferah temiz, performansı fena değil. ilk sıktığımda beyaz çiçek kokusu ön planda daha sonra biraz daha tok bir kokuya dönüşüyor ama genel havası ferah. kıyafetten çok tendeki kokusu daha güzel. her zaman elimin gittiği genel beğenisi yüksek olmasına rağmen çevrede çok sık rastlanmayan bir koku. alttan alta yaseminle beyaz hacı şakir kokusu karışımı aldığım da bir gerçek. *
  • hayatımda kokladığım en iyi parfüm kokusu. elie saab benim için en iyi parfümdür.
  • güzel ama beni hayal kırıklığına uğratan koku. şöyle ki; koku gerçekten hoş ama tuvaletlere güzel koksun diye sıkılan spreylere acayip benziyor. sonuç olarak insanların beni görünce tuvaleti hatırlamalarını istemediğim için bu parfümü satın alamıyorum. adalet yok bu dünyada.
  • şahane kokan fakat kalıcılığı konusunda beni hayal kırıklığına uğratmış parfümdür.
  • (bkz: imza parfüm) diye bi şey var ya hani.. hah işte benim için tam olarak bu.
    yıllardır kullandığım vazgeçilmez parfümüm. yolda yürürken çevrilip bir kaç kişi tarafından parfümünüzün adının sorulması çok doğal. şişe bitmek üzere. alayım diye bakınırken başlığa denk geldim.
  • yaz çiçekleri kokan parfüm.
    keşke devlet herkese bedava dağıtsa, mis koksak.
hesabın var mı? giriş yap