şükela:  tümü | bugün
  • kim olduğunu öğrenemediğimiz çevirmen.
  • en büyük türk :(
  • son ferrari bükücü.

ibiza'da ferrari çarpıştıran model, elif aksu. böyle deyince çok hüzünlü oldu ya.

neyse efenim ben ki ömrü hayatımda daha bu arabalardan birine şansıma denk geldi de bir kere binebildim. çok da güzel alet namussuzlar. bu abla (abla dediğime bakmayın benden genç) ferrarinin vintage olanını (ferrari dino), ibiza'da kullanırken kaza yapıyor.

yetmiyor, sevgilisiyle hava alanına koşuyorlar ki sevgilisinin özel jetine atlayıp ingiltere'ye dönebilsinler.

ne hayatlar var ya ... derde bak.
  • bazilari cok sansli doguyor lan. 25 yasinda kokain cekip dino parcalasam beni yatirip ibret olsun diye sikerlerdi.

ne guzel lan guzel kadin olmak.
  • instagram'dan tanıdığım nasıl ünlü olamadığına şaşırdığım aşırı güzel bir kızdı benim için.

"ibiza'da kokain kullandıktan sonra ferrariyle kaza yapıp sevgilisinin uçağıyla kaçmaya çalıştı" gibi bir haberle gündemde şu an.

uuuuu üstad bu hangi seviye ya

vallahi yaşıyorsun bu hayatı elif. helal gerçekten ne diyebilirim ki hani cidden helal olsun.
  • türkiyenin yerini haritada bulamayacak türk kişisi.
  • güzel kadınmış vesselam..
  • "ibiza'da kokain kullandıktan sonra, ferrari dino ile kaza yapıp, sevgilisinin özel jetiyle kaçmaya çalıştı." gerçek hızlı yaşam bu.
  • türk asıllı avusturyalı manken.
  • viral reklamını yaptırdığını düşündüğüm kız. instagramında 80-90 beğenili fotoğrafları var ama diğerleri 1500lerde, sanırım takipçi ve beğeni de satın almış.

artık ibiza'dan gelip, gönül rahatlığıyla ünlü olabilir.