şükela:  tümü | bugün
  • olaya o kadar uzak bir fakir olmak ki sevgilisinin adını ferrari dino sanmak.

arap yağı bol bulmuş diye geçiriyordum bir de aklımdan.
  • insana "iyi ki ölüyoruz lan" dedirten kişilerden sadece biri. kadının yaşadığı hayata bak. ibiza, ferrari, kokain, uçak... berbat hayatını sonsuza kadar yaşadığını düşün bir de böyle yaşanan hayatların sonsuzluğunu. iyi ki ölümsüz değiliz arkadaşlar, kıymetini bilin ölümlülüğün..
  • bizim tuvalet penceresine sıkışan salak mankenlere vizyon nedir öğretmiştir.
    helal olsun sana hollywood'u ayağımıza getiren koko neferi.
  • ulan askerdeyim, haberi okurken karavana sırası bende sigara molası verdim. bir 10 dakika hayallere daldım, sonra yağlı tabldotları yıkamaya devam ettim.

yaşadığın hayatı sikeyim afedersin.
  • bazilari cok sansli doguyor lan. 25 yasinda kokain cekip dino parcalasam beni yatirip ibret olsun diye sikerlerdi.

ne guzel lan guzel kadin olmak.
  • instagram'dan tanıdığım nasıl ünlü olamadığına şaşırdığım aşırı güzel bir kızdı benim için.

"ibiza'da kokain kullandıktan sonra ferrariyle kaza yapıp sevgilisinin uçağıyla kaçmaya çalıştı" gibi bir haberle gündemde şu an.

uuuuu üstad bu hangi seviye ya

vallahi yaşıyorsun bu hayatı elif. helal gerçekten ne diyebilirim ki hani cidden helal olsun.
  • aha geldi yine güzel değilciler!

böyle diyorlar, diyorlar, sonra bir yerlerde ekşi sözlük yazarlarının toplu fotoğraflarına denk geliyoruz, ilk bakışta o fotoğrafı cro-magnon'ların toplu halde 2 ayak üstünde dururken çekilmiş ilk fotoğrafı falan sanıyoruz. sonra fotoğrafı çeken uyarıyor: "yok dostum, bunlar ekşi sözlük yazarları" diye...

hadi ayak yapmayın ya... sen sizin sokaktaki börekçide alexis ren ile emily ratajkowski'yi karşılıklı kıymalı börek yerken görsen bile sonuçta bizim milletimizin güzellik standartları belli... bir isveç, bir ukrayna falan gibi değiliz yani... bu topraklarda sakalı olmayan her kadın "ben güzelim" diye göğsünü gere gere ortalarda dolaşıyor, birbirimizi kandırmayalım...

bu kız da o standartın çok üzerinde, hatta bizim standartlarımıza göre uzayda bir yerlerde... bu sabah fotoğrafını ilk gördüğümde sağ gözümden bir damla yaş süzüldü, öyle söyleyeyim.
  • "ibiza'da kokain kullandıktan sonra, ferrari dino ile kaza yapıp, sevgilisinin özel jetiyle kaçmaya çalıştı." gerçek hızlı yaşam bu.
  • #freeelifaksu

bugun sokaklara dökülemeyeceksek ne zaman döküleceğiz.
  • sırf şu kadına yorum yapmak için sözlüğe girdim.

bunu, şuan 4 aylık hamile ve şimdiden 5 kilo almış bir kadın olarak yazıyorum ki 34 yıllık hayatımda gördüğüm en güzel şey.

hey maşallah.

edit: ahahahah izmir'de sokağa çıksa bundan daha güzellerini görüyormuş. öyle matah bi güzelliği yokmuş. çarpılırsınız lan.