şükela:  tümü | bugün
 • sabancı'ya geçmeden önce bilgi'deki öğrencilerinin mail listesine mail ataralk artık sizinle görüşmeyeceğim diyen 1-2 senede bir okul değiştirmeyi kural edinmiş, eras fontuyla light tasarımlar yapıldığında memnun edilebilen kedi delisi olan beşiktaş'taki 3-4 katlı evinde yaşayan, photoshop ilüstrasyonlarıyla resim piyasasına giren grafik eğitimcisi; iyi bir hocadır ama.
 • belli yaştan sonra büyük evlerde kedileri ve kendileri ile başbaşa yaşayan kadınların his ve hissiyatı üzerindeki fikirlerimizin sebebi olmuş, bir "yataktan kalkmama", "evden çıkmama", "lab'e uğramama" sebebi. iyi bir tasarımcı, iyi bir sanatçı ve kesinlikle korkunç bir insan. bir ömür uzak kalmak dileğiyle kendisine millerce öteden el sallamak, hatta hareket çekmek istiyorum.
 • tasarım ilkelerini, mac'in dayanılmaz çekiciliğini, örnek oluşturmak suretiyle nasıl giyinmememiz gerektiğini, bazı insanların prozac üzerinde yaşaması zorunluluğunu ama en çok da belli bir yaştan sonra insanların bekar kalmaması gerektiğini öğretti bana bu insan. o sebeptendir ki kısmetimi arıyorum, çeyizim hazır, arabam var, dantel işi bilirim, her çeşit yemek yaparım.
 • "hocanin dedigini yap yaptigini yapma" ogretisi ile kendisine yaklasilmasi gereken, bana sahip oldugum nitelikleri effektif bicimde kullanmami ogreten yegane insan.
 • "siz sanatçı değilsiniz, tasarımcısınız" sözlerini dikte ede ede kafamıza vuran insan...peki haklı mıdır? bence hayır..
 • "tasarımcı dediğin zevkli giyinir, yaşar" diyerek sınıfta kıyafet kontrolü yapmış grafik tasarım hocası.
 • bu bize avaz avaz bagiran, yapilan isleri "emege saygi? sifir!" siariyla parca pincik edip yerlere sacan, etmedigi hakareti birakmayan ve hala "auuu elif hoccaa" diye bahsi gecen kadin meger aleister crowley'den alintilar yapan, "magick" yazan, second life'ta omur tuketen bir insanmis. simdi her sey yerine oturdu. allah cezani vermesin elif hoca ya, cocuk gibi bir insanmissin meger.
 • 1953 istanbul dogumlu turk ressam. 1975-76 yillari arasinda londra'da
  1980-83 yillari arasinda new york'ta calismistir; 1984'ten beri de istanbul'da calismaktadir. new york, brookly museum, michigan cranbrook museum ve ankara devlet resim ve heykel müzesi'nde eserleri bulunmaktadir. guncel isleri genellikle galeri nevde sergilenir.
 • ayrıca sürekli kullandığı kelime grupları vardır ki :
  -çok güzel olmuş, yani bu kadar olur...
  -ellerine sağlık...
  -ya şuraya koy fotoğrafı, sonra da bitsin gitsin...
  -işler atıldı mı?(hoca bilgisayarına)
  -bu çizgi ne burada yaa, yani nefret ettim bu kadar olur...