• babamdan gelen yorum kendisi hakkında:

tayyip için herşeyi yapar bunlar. şuna bak nasıl yırtıyor kendini. altına bile yatar bunlar tayyip'in. şerefsizler. kapat şunu oğlum sesine tahammül edemiyorum bu zavallının.

edit: gelen mesajlar üzerine söylemek isterim ki; gg olacak diye babama otosansür uygulayacak değilim. gg olacaksa önce sözlükte troll adı altında yazan neidüğü belirsiz hesaplar olsunlar. bu entry de gg oluyorsa olsun anasını satayım. olacaksa bu olsun. hala özür dilemem diyor tipini s..min kadını.

debe editi: gg olur derken debe olması şaşırtıcı oldu. cidden beklemiyordum. her ne kadar bir sinir harbini barındırsa da böyle hakaret içerikli bir entry'min debe oluşu beni çok da mutlu etmedi sözlük. yine de aynı şeyleri düşündüğümüz insanların olduğunu bilmek çok güzel. hepinize selam olsun.
  • "izne" ayrıldığını duyunca heyecandan çişim geldi. hemen deri kıyafetlerimi giydim, kabataş'a geçiyorum.
  • biraz önce "biz aydınlar" dedi.

(bkz: dünyanın en kısa fıkrası)
  • türkiye'de en nefret ettiğim kadınlardan biridir, nihal bengisu karaca birinci bu ikincidir. nefretin din diyanet türban vs ile alakası yoktur, meslek ahlakı, doğru söylememe, çarpıtma, yandaşlık eksenindedir.
  • ezilip büküldü laf yedi falan diyorsunuz da, öyle bir şey yok.
    dedik ya, kendisi akpli.
    10 küsur senedir hala öğrenemedinizse söyleyeyim: akpli bir insanın herhangi bir şekilde ezilip bükülme, laf yeme gibi bir özelliği yoktur. her lafa her zaman cevap verirler, hiçbir zaman haksız çıkmazlar. olur da çıkarlarsa özür dilemezler, hatayı yok sayarlar. olur da özür dilerlerse de artık zorunda oldukları için bunu yaparlar.

bunu nerden öğrendiklerini, bu pozları kimden kaptıklarını siz de biliyorsunuz zaten.

hem etrafımda rastladığım akplilerde hem de tartışma programlarında gördüğüm akplilerde hiç şaşmayan özellikler bunlar. hani insanın tipinden, konuşmasından hangi memleketten olduğu anlaşılır ya, işte geçtiğimiz 10 küsur senede akpliler kendilerine has tartışma üslupları ve tavırlarıyla toplum içerisinde kolayca tanınabilecek hale geldiler.

elif çakır da bunun iyi örneklerinden biri.
  • işinden atılması son zamanlarda aldığım en güzel haber. herkes gibi bende o yalancılığını asla unutmamıştım. umarım daha kötüsü başına gelir ve beter olur.
  • yalancı ve işsiz. lol.
    zerre uzulduysem bir daha kedi sevmek nasip olmasın. *
  • umarım kovulduktan sonra aynı "cesur gazeteciliğini" sürdürüp kendisini kovanlar aleyhinde "doğruları söylemeye" devam eder. belki o zaman birilerini sinirlendirip de hukukun "devreye girmesi" sağlanabilir. zira ortada alenen işlediği "halkı; sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik" suçu ve hüküm giymesi halinde alacağı 1 ila 3 senelik hapis cezası vardır.

umarım işlediği suçdan dolayı yıllarca hapislerde sürünür ki doğrusu da bu olmalıdır.

(bkz: kamu vicdanı)
  • ulan az önce kazara kendisine 15 saniye kadar maruz kaldım, ruhum çekildi yemin olsun. arınmaya geldim yuşa tepesinden yazıyorum.
    esra elönü'den de helallik diliyorum, kıymetini bilememişiz.
    söylemedi demeyin üçüncü dünya savaşını bu kadın çıkaracak.
hesabın var mı? giriş yap