şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
6437 entry daha
  • 2 3 mail atta milletvekili olsana kız ne işin var thy de hergün mesai falan. senin işin de zor valla.
  • kul hakkı yiyenlerin hiç bir zaman unutulmaması dileğiyle. bugünde allah belanı versin!
  • imeceye geldim
  • bugün de istifa etmemiştir.

kız sabire'ye sor öğren nasıl başlık sildiriliyor, boş boş oturuyon zaten. *o iyi bilir ankara 5. sulh ceza hakimliği falan. periscope'tan anlatsın sana.
  • ulan bir tek oymuş gibi şuraya yazıp durmayın.istifa etmelerini bekleseniz ülkede üst kademe yönetici kalmaz.lanet insanlar için yaşasın cehennem.
  • sen up sın up kalacaksın
  • kin ve öfke ile.

evine sığdırıyor musun hayatını bayan hak yiyen. biz sokaklardayız hala.işimize gidip geliyoruz. her akşam ve her sabah toplu taşıma araçlarında belki de potansiyel taşıyıcılar arasında saatlerce yol gidiyoruz.(belki de taşıyıcı benim, bana eşlik ediyor insanlar. bak insanlar. kalabalığız çünkü)

rapor alabilir miyiz? illa ki. ama ne yapıyoruz. haksız yere insanlara kendi iş yükümüzü yüklemek istemiyoruz. bilmezsin ama sen bu hissiyatı, bu duyguyu. birinin hakkına girdiğin vakit, sırtına aldığın bu yükü. ama sen evine sığıyorsun değil mi?

iflah ile elif can yetim. yetim hakkı yiyen, binlerin hakkına giren. seni ne dua kurtarır, ne de verdiğin selam. hem burada, hem de orada.
  • inşallah yakında istifasını kutlayacağımız şahıs. nasip et yarabbi.
  • abiiiii evden calisiyorum selam ve dua ile
  • ilerleyen yıllarda bakanlık kapmasını beklediğimiz şahıs.

selam ve lambada ile
5 entry daha