• klasik kemençe sanatçısı.

adını duymaya alışın. icrası üst düzey. başarılı işlere imza atıyor. çok daha iyilerinin geleceği kesin. size sadece dinlemek ve huzur bulmak kalıyor.
  • kemençeye fazlasıyla hakim olmakla beraber, birlikte müzik yapması da son derece keyifli olan dünyalar tatlısı icracı.
  • kendisine seneler öncesinden, daha sözlükte başlığı açılmamışken bir entry borcum vardı. ben yazana kadar hak ettiği övgüler zaten yazılmış bile.

ruhunun güzelliği müziğine yansımış insan. başarılarının devamını dilerim.
  • ufacık tefecik içi dolu yeteneklilik. kesinlikle kendi kuşağının en iyi icracılarından biri olduğunu düşünüyorum. klasik kemençeyi dünyaya tanıtıyor, bir bakıyorsun melbourne’de konser veriyor, bir bakıyorsun belçika’da. dünyanın dört bir yanında farklı projelerle kemençeyi birleştiriyor ve konserler veriyor. ama onun mesleki başarısından ziyade beni etkileyen yanı ruhuyla müzik yapıyor olması yani müzikalitesi. hatta doğa için çal 10’da çalmış ve direkt çalarken ne denli hissederek çaldığını hem tınılardan hem yüzündeki ifadeden anlayabiliyorsunuz. hissedilerek icra edilen müzikler tüyleri diken diken eder hep buna inanmışımdır ve bu kız bunu başarabiliyor.
  • edit - kendisi olayla ilgili video da anlatmış her şeyi. sükuneti, anlatırken ki kullandığı kelimeler.. ah diyorum..
    https://www.instagram.com/…oi/?utm_medium=copy_link

geçenlerde sanırım almanya'daydı. konser verdi, güzel fotoğraflar paylaştı. uzaktan; kemençesini dinleyen almanları kıskandırdı, geldi ülkesine.

türkiye havaalanın da gümrük de deskte duran polis "ehahjrhaj boyun yetecek mi" demiş kendisine. 'dünyanın her yerinde konser verdim, böyle bir şeyle karşılaşmadım' diye de paylaşmış sanatçı.

memlekete canfeza kadar faydası olmamış, güya devletin polisi, bu insan artığı uluslararası havaalanın da insanları karşılıyor. canfeza gibi kaç kişiye böyle şeyler söyleme haddini ve cesaretini buluyor kim bilir?

o polisin görevden alınması!! bu pislik insanların bir şekilde eğitilmesi lazım. devletin canfeza'dan özür dilemesi lazım!

cidden fenalık geldi, azıcık koltuk sahibi olup da insanların sırtına binen cahil asalaklardan!!
  • doğa için çal 10 klibinde kulağım denk geldim birazda youtube üzerinde araştırınca gerçekten çok güzel başarılı buldum

doğa için çal 10
  • çok sabırlı ve iyi bir öğretmen olmanın yanında yemek yaparken aldığı zevki gördükçe insanın her daim arkadaşlığını arzuladığı dünya güzeli bir insan.

ayrıca (bkz: savt)
  • hiçbir müzisyen beni onun kadar etkilemedi.
    yüreğin kadar yaşa ve mutlu ol...
  • fuzuli kantatası'nı gül gibi yakama takan güzellik...
  • en az icra ettiği sanat kadar güzel bir insan, müzisyen, sanatçı hatta sanatın ta kendisi.

link

canlı dinlemeyi ne çok isterim.
hesabın var mı? giriş yap