şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle cnntürk'teki akıl çemberi programında çok iyi konuşan ve çok berrak fikirleri olan strateji uzmanı hanım.

henüz pek bilinmeyen birisi sanırım. başlığını açmak bana kaldığına göre.
  • şu anda cnn türk'te türkiye'nin gündemi programında konuşuyor. düşüncelerini çok net bir şekilde ifade edip izleyiciye aktarmaya çalışıyor.
    dikkatimi çeken başka bir husussa hakkında ekşi sözlükte şu ana kadar bir entry'nin bulunmasıdır. sanırım televizyona pek sık çıkmamasındandır.
  • karşısında yalaka kategorisinde geveleyen insanların karşısında gördüğüm en açık net tartışılamaz konuşmayı yapan hanımefendi. referandum sürecini ve akpde bulunan ikilemi bu kadar doğrudan aktaran birine denk gelmemiştim. çok başarılı bu konuda.
  • ilk defa görüyorum, mantıklı birine benziyor. fazla barındırmazlar ekranlarda.
  • siyasete girerse başarılı olabilir.
  • ve sakallı out.

biraz fazla chp kadın kolları ambiyansı alsam da söyledikleri çok doğru idi.

sen çıkıp dünya lideri olacağız de, sonra ortaçağ yasasısını türkiye gerçeği diye yeni diye lanse ettiğin kanuna koy.

vurdu gol oldu...

şirin payzın'a tahammül edebilen izlesin. ben en fazla 15 dk daha tahammül ederim diye düşünüyorum.
  • onune geleni tokatliyor efenim durduramiyoruz.
    (bkz: selam olsun)
  • ya arkadas tartisma programi izleyim dedim laf kesmek aliskanlik olmus konusturmayim diyerek lafa giriyor cevap mi veriyon yok
  • dolu kadin, gozumu kulagimi ayiramiyorum dinlerken, ama sanki bir sonraki cumlesi "ahu'cum, cok guzel kabarmis kek, tarifini alabilir miyim" tipi var kendisinde sdjd.
  • “bürokrasinin %99’u akp’lidir” gibi saçma sapan bir laf eden chp kadın kolları tandanslı akademisyen. chp’nin akademisyeni bu kadar oluyor işte.

ulan çalıştığım kurumda binada anket yapılsa akp oranı taş çatlasın %10, chp oranı %80 çıkar. bunu bilmiyor mu adı gibi biliyor. maksat pislik yapmak, yalan söylemek.