şükela:  tümü | bugün
 • gerçekte şeyda yıldırım olduğu iddia edilen karakter.
 • kurtlar vadisi adli dizide rol alan bir avukat karakteridir kendisi. dizinin bolumleri ilerledikce alkole olan bagimliligi ortaya cikmakta, aslinda abazanliktan yanip tutu$tugu ama bunu polat alemdar'a aksettiremedigi git gide daha da belirginle$mektedir. buyuk ihtimal polat alemdar ile evlenecek lakin ondan cocuk peyda edemeden dizi bitecektir veya polat veya kendisi olecektir.
 • kankasına fal baktırıp ona göre hayatını planlamaya çalışan, o kafayla hukuk fakultesini nasıl bitirebildiği meçhul, son bölümde iyice azıtıp polat'la alem yapma hevesindeyken testerenin adamlarınca kaldırılmaya çalışılan hatun kişi. özgü namal'ın bacakları çarpık olduğu için onun da bacakları çarpık sayılmıştır.
 • "bizim mahallenin kızı" tevazusunun yanında mektep görmüşlüğün verdiği şımarıklık ile iki de bir ortam geren, "bebek yüzlüyüm ama olgunum" edasıyla davaların ve polat'ın peşinde koşan kurtlar vadisi avukatı.

  dünyanın bütün yükünü omuzlarında sanıyor, adaleti tesis etmeye yemin vermiş, ama bu arada sevgilisine de kapris üstüne kapris yapmayı kendine şiar edinmiş.
  artist mahalle serserisi, lümpen mafya yamağı kardeşi eren eylül ile atışıp duruyor. türk televizyonlarında bütün zamanların en kötü oyunculuk performansı sergileyen hande kazanova'nın canlandırdığı avukat canan ile aynı büroda avukatlık yapıyor. bürosu süper, renkli mi renkli: nil karaibrahimgil klibi gibi. süleyman çakır'ın kestiği çeklerle döşenen büro renkli olur elbet.
  ...
  allahım ne bereketli ekürisi var: avukatı var, suç makinesi var, kahve falcısı var, devlet adına çalışan resmi mafya babası polat alemdar var, unutulmamış dna'sı peşinde koşulan ali candan diye bir "eski" / "ölü" sevgili var.

  böyle biri işte elif eylül. bence kaybetmeye mahkum. o yüzünü düşürüp, sesini boğazdından çatallı çıkardığı halleri yok mu hele? sinir bozuyor. polat alemdar akıllı adım; er geç uyuzluğunu farkedip güllü erhan'ın peşine takılacak. avukat elif eylül son çare memati'ye kapak atar, polat da gülü ile alemlere akar.
 • polatla ayri eve cikmalarindan sonra daha bir acilip sacilmistir kendileri.
 • --- spoiler ---
  ya şoka girmiş,ya da ölmüş kurtlar vadisi karakteri.
  --- spoiler ---
 • scarlett o hara´dan sonra bu kainatin görüp görebilecegi en sinir bozucu kadin kahramandir.
 • ilk bolumde olmediğine her bolumde ayrı bir üzüldüğüm kişidir.. allah belasını versindir.(bunu da götümüze girebilir diye ispiyonlayan olursa pipimi çıkarıcam kendisine.. zira jesus gil için bile bunu yapmış insanlar biliyorum)
 • turk televizyon tarihinin en agzina agzina vurulasi kadin dizi karakteri. idealist soylemlerle cemkirme icgudusu arasinda gidip gelmekten sizoya baglamistir. e her hafta bir bucuk saat cekilen dizide senaryo da sapitir karakter de.