şükela:  tümü | bugün
 • gerçekte şeyda yıldırım olduğu iddia edilen karakter.
 • kurtlar vadisi adli dizide rol alan bir avukat karakteridir kendisi. dizinin bolumleri ilerledikce alkole olan bagimliligi ortaya cikmakta, aslinda abazanliktan yanip tutu$tugu ama bunu polat alemdar'a aksettiremedigi git gide daha da belirginle$mektedir. buyuk ihtimal polat alemdar ile evlenecek lakin ondan cocuk peyda edemeden dizi bitecektir veya polat veya kendisi olecektir.
 • kankasına fal baktırıp ona göre hayatını planlamaya çalışan, o kafayla hukuk fakultesini nasıl bitirebildiği meçhul, son bölümde iyice azıtıp polat'la alem yapma hevesindeyken testerenin adamlarınca kaldırılmaya çalışılan hatun kişi. özgü namal'ın bacakları çarpık olduğu için onun da bacakları çarpık sayılmıştır.
 • "bizim mahallenin kızı" tevazusunun yanında mektep görmüşlüğün verdiği şımarıklık ile iki de bir ortam geren, "bebek yüzlüyüm ama olgunum" edasıyla davaların ve polat'ın peşinde koşan kurtlar vadisi avukatı.

  dünyanın bütün yükünü omuzlarında sanıyor, adaleti tesis etmeye yemin vermiş, ama bu arada sevgilisine de kapris üstüne kapris yapmayı kendine şiar edinmiş.
  artist mahalle serserisi, lümpen mafya yamağı kardeşi eren eylül ile atışıp duruyor. türk televizyonlarında bütün zamanların en kötü oyunculuk performansı sergileyen hande kazanova'nın canlandırdığı avukat canan ile aynı büroda avukatlık yapıyor. bürosu süper, renkli mi renkli: nil karaibrahimgil klibi gibi. süleyman çakır'ın kestiği çeklerle döşenen büro renkli olur elbet.
  ...
  allahım ne bereketli ekürisi var: avukatı var, suç makinesi var, kahve falcısı var, devlet adına çalışan resmi mafya babası polat alemdar var, unutulmamış dna'sı peşinde koşulan ali candan diye bir "eski" / "ölü" sevgili var.

  böyle biri işte elif eylül. bence kaybetmeye mahkum. o yüzünü düşürüp, sesini boğazdından çatallı çıkardığı halleri yok mu hele? sinir bozuyor. polat alemdar akıllı adım; er geç uyuzluğunu farkedip güllü erhan'ın peşine takılacak. avukat elif eylül son çare memati'ye kapak atar, polat da gülü ile alemlere akar.
 • polatla ayri eve cikmalarindan sonra daha bir acilip sacilmistir kendileri.
 • --- spoiler ---
  ya şoka girmiş,ya da ölmüş kurtlar vadisi karakteri.
  --- spoiler ---
 • ilk bolumde olmediğine her bolumde ayrı bir üzüldüğüm kişidir.. allah belasını versindir.(bunu da götümüze girebilir diye ispiyonlayan olursa pipimi çıkarıcam kendisine.. zira jesus gil için bile bunu yapmış insanlar biliyorum)
 • turk televizyon tarihinin en agzina agzina vurulasi kadin dizi karakteri. idealist soylemlerle cemkirme icgudusu arasinda gidip gelmekten sizoya baglamistir. e her hafta bir bucuk saat cekilen dizide senaryo da sapitir karakter de.
 • bana birisi "türk dizi tarihindeki en kezban karakter kimdir" dese herhalde kendisini gösteririm. ben bunun kadar arıza bir kezban ne gördüm, ne duydum.

  kurtlar vadisi'ni tamamen izlememiş, felsefesini çözememiş kişiler dediklerimi anlayamayabilir. dizide polat alemdar ve ekibinin başını derde sokan olayların nerdeyse tamamı, bu elif eylül'ün dikbaşlılığı, ben herşeyi bilirim havaları, dünyanın en güzel kadınıyım, triplerinden meydana gelmiştir.

  ali candan, bunun çocukluktan itibaren en büyük ve tek aşkı olmasına rağmen, 1-2 sene içerisinde ali'yi unutup, polat alemdar'a(ali candan ve polat alemdar aynı kişilerdir, ancak elif bilmez bunu.) yazacak kadar da sadakat sahibi bir kişidir. çokbilmişliği, ukalalığı ile dizide nefret edilen karakterlerden biri olmuştur.

hesabın var mı? giriş yap