şükela:  tümü | bugün
  • kanseri tamamen lehine çevirebilmeyi başarmış olan fitoterapist doktor. ücreti fahiş olan muayenesi sonrasında %95 aynı ürünleri reçete eder ve hemen yan odada kardeşinin ürettiği doğal destekleyici ürünleri almaya yönlendirir. bir gidişte 1000 küsür liradan aşağı çıkamazsınız ki ortalama 1500 lirayı bulacaktır. son duyduğumda muayene ücreti zaten 500 tl idi.
    muayene sırasında iyi bir dinleyici olmakla beraber sonrasında hastanızla ilgili bir soru sorduğunuzda herşeyi sıfırdan alarak "ben size ne vermiştim, muayene oldunuz mu?" diye sorar.
    verdiği destekleyici ürünler işe yaramaz değildir, faydalıdır, ancak biraz araştırmacı ve kafası çalışan biriyseniz google'ı küçük bir taramayla aynı destekleyici prosedürleri elde edebilirsiniz. pubmed'deki makaleleri okumanız yeterlidir.
    insanlar çaresizce umut peşinde koşarken krizi fırsata çevirerek para kazanmak budur. yazıktır.
  • biz kanserli bir hastamız için şimdi burda adını vermeyeyim çok ünlü onkolog bir profesöre gitmiştik. 3 yıl önce 800 tl muayene parası vermiştik fakat asık suratıyla 15 dakikayı bile zor ayırdı bize. daha sonra "kanser iyileşir" kitabını okuduğumuz elif hanıma gittik. kendisi bitkisel tedaviye gönül vermiş tam bir bilim insanı. sorduğumuz her soruya çok detaylı cevaplar bulduk. 500 tl muayene ücretini fazlasıyla hak ediyor. diğer fitoterapi uzmanı doktorları da araştırdık. onların muayene ücreti hem daha yüksek hem de elif hanım kadar bilgili olduklarını sanmıyorum. elif hanım sadece kardeşinin ürünlerini reçetesine yazmıyorki! bize yazdığı ürünlerin yarısından fazlasını eczaneden aldık. kardeşinin firmasının ürünleri de çok kaliteli. mesela propolislerini ben çocuğuma bile kullandırıyorum. size "ben size ne vermiştim" diye sorması kadar doğal ne olabilir... çok fazla hastası olan bir doktorun her hastasını anında hatırlaması nasıl mümkün olur ki.... şu internet ortamında insanları karalamak bu kadar kolay olmamalı....