şükela:  tümü | bugün
 • mustafa sandal ın karizma adlı son albümünde var mısın yok musun adlı parçada sandal ile düet yapan bayan..sesi de pek güzel şarkı da..keşke tamamını kendisi okusaymış.
 • çok güzel besteleri vardır kendisinin. dinleme fırsatım olduğu için sanslı hissederim kendimi.
 • sesini dinler dinlemez kızgın kumlardan serin sulara akarsınız..masalcı gibi bir şey. en kısa zamanda albümünün çıkmasını beklemekteyim..bestelerine sadece kendisi ses versin..
 • upside bebek' te cuma ve cumartesi geceleri çıkan, bu aralar 90' lar pop program hazırlayan billur sesli hoş hanımkız. kendisiyle alakasız bir otobüs yolculuğumda tanışmışlığım vardır, o da ayrı bir durum.
 • elif kaya olayı türkiye cezaevi gerçeğinin resmidir.
  hiçbir zaman mahkumlar ve yakınlarının haklı talepleri medyada ,toplumda ve olmayan kamu vicdanında hak ettiği yeri bulamayacaktır.
  bir mahkum yakını olarak elif'in aranma bahanesiyle 14 kişinin önünde soyulması beni hiç şaşırtmadı.şöyle ki;
  çocukları cezaevinde taciz eden,mahkum yakınlarını görüş günlerinde illallah ettiren,gölgede hava sıcaklığı 40 derece(şanlıurfa cezaevi 2012) koğuşta 1 pervane ile yetinin denen 13 mahkumun kendini yakması sonrasında adalet bakanının arkasında üç klimayla
  ''devletimiz gereken önlemleri alacaktır''
  nerede?
  ne zaman?

  insanlar suç işler ve cezasını çeker,cezasını çekmeyen suçlular dışarıda gezer
  ama sen mazluma içeride,yakınlarına dışarıda kan kusturursun.
  adına adalet dersin.
 • zorla üst araması kayıtlarına ulaşılan kadın. okudukça sinirleniyorum okudukça insanlktan utanıyorum.

  --- spoiler ---
  gezi eylemlerine katıldığı için şakran kadın cezaevi’nde tutuklu bulunan 9 eylül üniversitesi öğrencisi 22 yaşındaki elif kaya’nın cezaevine girişi sırasında çıplak aramaya zorlandığı ve bu sırada darp ve tacize maruz kaldığı görüntülerine ulaşıldı.

  vatan’dan çınar özer’in haberne göre; mahkum kabul girişinde bulunan güvenlik kamerasının kayıtlarına göre arama odasında bekletilen elif kaya;

  04:21’de mahkum kabul kayıt odasına alınıyor. bu sırada odaya gardiyanlar girip çıkıyor.

  04:34’te cezaevinin 2. müdürü odaya giriyor.

  04:42’de odadan önce müdür çıkıyor. arkasından ellerini arkadan bir gardiyanın tuttuğu elif kaya, beraberinde 7 gardiyanla odadan çıkıyor. bu sırada kaya ile müdürün tartıştığı görülüyor.

  04:43’te 3 gardiyan kaya ile arama odasındayken dışarıda müdür ile 4 gardiyan bekliyor.

  04:43’te bir gardiyan daha içer girerken, 7 saniye sonra diğer 3 gardiyan da arama odasına giriyor. müdür bir ara içeriye bakıyor, daha sonra kapıyı kapattıp dışarıda beklemeye başlıyor.

  04:43’te bir gardiyan daha arama odasına giriyor.

  04:45’te odadan çıkan gardiyan, müdüre, arama sırasında kaya’nın üzerinden çıkan bir kağıt veriyor.

  04:45’te odadan iki gardiyan çıkıyor. gardiyanların biri yorulduğunu ve terlediğini belirten el işaretleri yapıyor. ardından 4 gardiyan daha dışarıya çıkıyor ve odanın önünde müdür ile birlikte 8 gardiyan beklemeye başlıyor. daha sonra bir tanesi içeriye girerek elinde sopaya benzeyen aletlerle dışarı çıkıyor. 7 gardiyan ve müdür odanın önünde bekliyor.

  04:46’da kaya arama odasından bir gardiyanla çıkıyor.

  odaya girerken hırkasının önü açık olan kaya’nın odadan çıkarkenki görüntülerinde hırkasının önü ilikli, yüzü yere bakar görünüyor. avukatların belirttiğine göre elindekiler iç çamaşırı.

  iç çamaşırı elinde

  müdür, gardiyanlar tarafından kendisine verilen kağıdı kaya’ya geri veriyor. bu sırada kayıt odasından bir gardiyan kaya’nın eşyalarının olduğu poşeti getiriyor. kaya, gardiyanın elindeki poşete uzanarak iç çamaşırını poşete koyuyor. daha sonra kaya x-ray cihazından geçirilerek koğuşların olduğu yere alınıyor.

  jet hızıyla ceza verildi

  cezaevi yönetimi tarafından 23 haziran’da tutulan tutanakta aramanın nasıl yapıldığından söz edilmeden, “kaya’nın üst araması yaptırmak istemediği, bunun insanlık dışı bir uygulama olduğunu belirttiği ve tüm ikna çabalarına rağmen üst aramasını kabul etmediği ve buna direndiği” belirtilip, “daha sonra üst araması yapılarak kuruma girişi sağlandı” denildi. tutanaktan 2 gün sonra disiplin soruşturması açıldı ve kaya’ya “1 ay süreyle ziyaretçi kabulünden yoksun bırakma” cezası verildi.

  --- spoiler ---

  http://sozcu.com.tr/…dem/ciplak-arama-skandali.html
 • meryem uzerli'ye kol gibi entry yazıp koruyup kollayan ablaların unuttuğu kardeşimiz.
 • aşağılık bir eyleme maruz kalmış genç kardeşimizdir. bizdendir, sahip çıkılması gerekendir. zamanında biz bu kardeşimize yapılanı dile getirdiğimizde, "direnişçiler kendilerine malzeme çıkarmak için iftira atıyor" diyen orospu çocuklarının sesi çıkmaz oldu. yalancı olan sizlersiniz, "camide içtiler", "türbanlı bacımızın üzerine işediler" tarzında aşağılık iftiralar attınız, elinizde bir tane bile belge yokken hem de.