şükela:  tümü | bugün
  • casperın son reklamında tıp fakültesini kazanmış kız karekterini canlandırmaktadır reklamda ise a adan z ye herşey yapmacıktır sınav sonuç ekranı dahi. e tabi buda ürününde yapmacık olduğu hissini uyandırıyor hele o annenin sevindiğinde gözlerini kısarak elini ağzına burnuna götürmesi yokmu dedim eyvah sürekli dönüyor efendim reklam rastgelebilirsiniz
  • psikiyatrist.
    an itibariyle gelişim üniversitesi psikoloji bölümünde yardımcı doçent (bkz: yrd. doç.dr. elif mutlu)'imiş.
    kendileri esasen bağımlılık alanında çalışmıştır. amatem'in eski doktorlarından.
    siz değil de bi tanıdığınız falan (kıps) bağımlıysa hani... (swh)

(edit:imla)
  • us psikiyatri enstitüsünde çalışan, aynı zamanda gelişim üniversitesinde hoca olan, bağımlılık uzmanı, güler yüzlü psikiyatrist.
  • almanca terapi ve görüşme de yapabilen, bağımlılık konusunda işinin ehli psikiyatrist. aynı zamanda çok güzel gülen gözlere sahip, samimi bir kişi. kendisine ailecek bayılıyoruz.
  • gozleri cok guzel buna karsin agzi hafif yamuk, cekici bir psikiyatrist. mumkunse hastasi olmak isterim, hastasiyim :)
  • gundem ozel programina katilimi ile bizim kahvede okeye dorduncu deniz bayramoglu'nu plaza delikanlisi haline gelme sebebi hanim efendi.
  • konusuna oldukça hakim olan, genç, güzel psikiyatrist. güzel de anlatıyor, maşallah.

programı*yaklaşık 1 saattir izliyorum ve kendisinin bağımlılık konusunda ufkumu açtığını söyleyebilirim. sorulara bilimsel terimlerle cevap veriyor ama sonunda sokaktaki adamın anlayacağı şekilde bağlıyor.

böyle kariyer yapmış güzel kadınları daha çok takdir ediyorum. hayır güzel oldukları için değil, güzelliklerine rağmen çalışkan oldukları için. saygılar hocam.
  • kendisi belli ki çok bilgili; ama bunun yanında çok düzgün konuşuyor. türkçe özellikle konuşma sırasında uzun cümle kurmaya müsait bir dil değil. özne ve yüklem birer uçta olunca özne-yüklem uyumsuzluğu başta olmak üzere çok fazla anlatım bozukluğu yapılabiliyor. uzun bir cümle yazıp, tekrar okuduğunuzda yaptığınız yanlışlardan dolayı cümlenizi düzeltmişsinizdir; ama bu durumu konuşulurken yapamayız maalesef. işte bu kadın o kadar güzel ve uzun cümleler kuruyor ki, aklına ve entelektüel birikimine alkış tutmak geliyor insanın içinden.

not: elifciğim düşünürken gözlerini yukarı doğru devirerek düşünüyorsun ya, çok tatlı oluyorsun yandan gülüşünü yediğim.