• bildiğim kadarıyla 3 yaşındaki elif perinçek hala enkaz altında. bir kardeşi vefat etti. neden tv ve buradaki gündem minik elif'ten hiç bahsetmiyor?

edit : milyon kere şükürler olsun. içime dert olmuştu bu küçük kız. sonunda kurtarıldı. geçmiş olsun yolun açık olsun elif kardeş!

edit2 : ekşi'de açtığım ilk başlık elif perinçek için açtığım bu başlık diyebilirim. enkaz altında olduğunu öğrendiğim cumartesi günü ve pazar günü birkaç defa burada elif perinçek yazarak aradım ancak başlık henüz açılmamıştı. sonra dün gece idil şahin kardeşimiz kurtulduğu zaman aklıma yine minik elif geldi ve gece yarısı bu başlığı açmaya karar verdim. 6 aylık bir kız babası olarak elif'in resmini gördüğüm ilk andan beri hiç inancımı kaybetmedim kurtulacağına dair. inşallah önündeki uzun yaşamında çok güzel yerlere gelirsin elif. seni hayatım boyunca unutmayacağım!
  • 65. saat sonunda sağ salim kurtarılmıştır. dedesinden nenesine, kurtarma ekibinden muhabirine, stüdyodakilerden ekran başındakilere kadar herkes ağlıyor.
  • umudun adıdır.

edit: sabahın köründe hüngür hüngür ağlattın be çocuk.
  • canim benim. mutluluktan agliyorum su an
    cok degisik bir mutluluk bu. dunya guzeli fistik seni. onrun uzun olsun insallah. 65 saat sonra resmen mucizenin adı oldu. insallah devami gelsin kurtulsun herkes.
  • allah'a şükür sağ salim enkazdan çıkarılmış, herkes ağlıyor.
  • aslan parçası.

sabah 8.00'da kalktım, ilk iş youtube'dan cnn'i açtım, 'enkazdan bir kız çocuğu kurtarıldı' yazısıyla kanım dondu ve dünden video olmaması / rüya olmaması için dua ettim. şuan gözlerim dolu ağlaya ağlaya mahvoldum. iyi ki video değil de canlı yayınmış, iyi ki kurtuldun elif. ne güzel bi' gün bugün :')
  • 65 saat sonunda kurtulmuş 3 yaşındaki bebektir. sabah sabah gözlerim dolarak okudum haberi.

arama kurtarma çalışmaları tüm hızıyla devam etmeli. kimse "zaten ölmüştür" diye düşünüp motivasyonunu kaybetmemeli. kurtarılacak 1 can bile çok önemli.
  • kendisi umudun adıdır. aramıza hoşgeldin elifim. daha 3 yaşında ikinci hayatına hoşgeldin güzel kızım. allah'ım sana şükürler olsun.
  • dayan biraz daha elif
  • önce idil şirin şimdi elif perinçek'ten gelen haber güzel haberler ağlatacak kadar mutlu ediyor. umarım gün çerisinde başka enkaz altından kurtarılma haberleri de gelir.
232 entry daha
hesabın var mı? giriş yap