şükela:  tümü | bugün
  • bir annenin sözleri

özel medicalpark hastanesinde 33 haftalik erken doğum yaptim 33 gün küvezde kalan kizim orda kimin yaptiği belli olmayan umbikal ven kateteri yüzünden geçirmiş olduğu ameliyatlar yüzünden organlarindan %93 ağir engelli kategorisinde.şuan 4 yaşinda olan kızım portal hiper tansiyon ve özafagus mide varisleri hastası.10 ekim 2017 de yeni mide kanamasi geçirdi.sizden maddi bir beklentimiz yoktur.hastane ve doktorlar ile 2 yildan beri mahkeme sürecimiz sürmektedir.arkasindaki siyasal güçten dolayi kizimin davasini.kapatmak istiyolar ve ben sizin araciliniz ile adalet istiyorum.bize lütfen yardim edin..

bugün semra imzanı bekliyor!
    semra nergiz bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «elif toprak için adalet istiyoruz». semra ve imza atan diğer 30.551 kişiye katıl.

https://www.change.org/…oprak-için-adalet-istiyoruz

uplayalım lütfen ve imzalarsak ne mutlu bize.
  • up
  • belki çok şey istiyoruz, bu ülkede olmayacak bir şey istiyoruz ama olsun biz adalet istiyoruz.
  • bir arkadaşın ricası 31 bin imza toplandı. 35 bininci kişi sen ol hadi destek tam destek.
  • hukuk mücadelesinde destek bekleyen bir anne.
    lütfen destek olalım.
  • up ve imza
  • hani ekşi nerde up. futboldan ve saçma bir ingiliz düğününden az ilgi görmesi ayıp.
  • hay maçınıza. bir dakika bakar mısınız?
  • yazık! bir insanın hayatını kaydırmak bu kadar kolay... üstelik kimin yaptığı da belli değil ya da örtbas ediliyor. elbet bunun bir sorumlusu var ve o sorumlu, hesap vermeli. bundan sonra başka elif'lerin başına böyle şeyler gelmemesi için.
  • adalet bir gün hepimize lazim olacak.

kafanizi kuma gömmenize gerek yok sevgili suserlar.maç başlıklarından götünüz gözüküyor, biliyorum oradasınız.

4 yaşında ki bir çocuğun yardim çığlığından daha önemli ne olabilir ki ?