şükela:  tümü | bugün
  • ilk albumunu cikarmis ve su siralar ilk videosu "buyut istersen" muzik kanallarinda yayinlanan, kucuklukten itibaren uzuun yillar muzik egitimi almis, mukemmel piyano ve keman calan, super bir sese sahip, esas olarak cok guzel caz soyleyen, nardis jazz clubmudavimlerinin yakindan tanidigi isim.

ayni zamanda dogal guzel taniminin vucut buldugu insandir. yillardir televizyonda boyali sacli, yapay suratli, estetik torbasi vucutlu olmayan kadin gormeyip, "bir tane bile mi olmaz?" diyenlerin de gozu aydin olsun.

(bkz: ilk entry'n ben olayim dedim)
  • flat five grubunun solistiydi.. ayrica sahsimi hayatinin askiyla tanistirmis ugurlu bir insan, canim arkadasim. pek komik, yetenekli ve akillidir. (bkz: bilgi muzik)
  • ara sıra güzide beyoğlu barlarında rastlaşırken, 2-3 sene önce hyatt hotelde bir skoch extrasında bana klavye ile eşlik etmiş jazz vokali hanım kızımızdır...
  • hakkinda yapilacak elestirilerin iyi niyetle olsa dahi "ne kadar güzel ne kadar süpper" kivaminda olmasi gereken bir insan.. "büyüt istersen" demesine ragmen büyümesini saglayacak niçe misali "öldürmeyip güclendirecek" elestiriler yapilmamasi gerekmekte.. gercekten..
  • serdar ortaç destekli çık aradan adlı ilk albümü raflarda yerini alan popçu.
  • dans da edebilen, pop söyleyen kız. bu yönüyle bir nevi showgirl. amma velakin kıytırık bir pop şarkıcısından öte enstürman çalabilme yeteneğine sahip, caz eğitimi almış bir hanım kız. yani bu yönüyle de kaliteli bir müzisyen. ancak -bence- hatalı bir pazarlama stratejisiyle yola çıkmış, müziğinden, yeteneklerinden öte görüntüsünü satmaya çalışmış ki bu çok sıradan bir durum. ha belki piyasa bunu gerektiriyordur, o da oyunu kurallarına göre oynamaya çalışıyordur falan. fakat yine de müzikal anlamda bu kadar birikimli birinin birikimlerini kullanmak yerine ucuz şarkıcılar gibi davranması üzücü. ama bir röportajında ileride caz albümü yapabileceğini ifade etmiş.

aynı röportajda ilhan erşahini dinlemediğini de söylemiş. tabi zevk meselesi demek daha doğru olabilir.
  • taksime çıkıp bağırıcam diyen şarkıcı hanım kızımızdır
    (ara: akıl fikir)
  • youtubeta hakkinda yapilan yorumlarda "dogal yollardan buyutecegi kadar buyutmus, bundan sonrasi icin silikon lazim" denilen hanim kiz. ben buna guluyorum iste.
  • güzel şarkısı olan güzel şarkıcı. gönül ister ki istediği, sevdiği müziği yapsın. ama türkiye burası. erol abi* gibilerin dediği olur.