şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 11 şubat da daha 16 yaşında bir lise öğrencisi kızımız eski sevgilisini reddettiği için pompalı tüfekle okulunun bahçesinde öldürüldü. tabi böyle olaylar küçük şehirlerde olduğunda pek duyulmaz. daha sonra intihar etmek isteyip kafasına sıkan ve bunu başaramayan eski sevgilinin hali gercekten içler acısı.

olayın haber linki: http://www.iha.com.tr/…-lisede-ask-cinayeti-535147/

16 yaşında ki kızı reddettiği için öldüren şahsın intiharı becerememesi sonucu yaşadığı acı görüntüsü:

(bkz: bahsedilen videoyu eleştiriler yüzünden kaldırmak zorunda kaldım.)

şimdi ben hangisine üzüleyim ? kız haketmeden gencliğinin baharında yok yere gitti. video yu izledikten sonra ise katil de olsa suclu da olsa insan üzülüyor..

video yu kaldırıp kaldırmamakta kararsız kaldım gercekten cok rahatsızlık verici ama umarım bu durum birazcık olsun gençlerimizin uyuşturucu konusunda dikkatli olmasını sağlar.. bence bunlar hep uyuşturucunun verdiği şuursuzluk ile yapılıyor.
  • sakın sakın sakın açmayın.
  • yıllardır liveleak izleyen beni bile etkilemiş berbat video. yani burada paylaşmanın anlamı nedir allah aşkına. açmayın izletmeyin
  • videoya değinmek bile istemiyorum.çok ama çok kötü.ama eleman bence kızla sadece konuşmaya gitmemiş.ulan konuşmaya gittiğin durumda yanında niye silah olur insanın.
    yazık çok yazık
  • (bkz: vay amk)

tıbbın ne kadar ilerlediğini gösteren videodur.

onu bile yaşatabiliyorlarsa helal olsun.
  • merak edip açmayanlar için özetleyim. alt çene dağılmış. *

edit: aşırı rahatsız edici bulunduğu için ayrıntılar kaldırılmıştır.
  • (bkz: predator)
  • yılların verdiği liveleak tecrübesiyle hayret içerisinde izlediğim görüntü. insan vücudunun sınırlarını görmek isteyenler izlemeli, yüzünün ortasında yumruğun rahatlıkla gireceği kadar büyük bir delik var, hafif kurcalasan beyine bile ulaşırsın ama ölmüyorsun.

diğer merak uyandıran konu da silahın ateşlenme açısı. muhtemelen namluyu ağzını sokmuş veya dipçiği yere dayayıp çenesinin altından sıkmış.

silahla intihar edilecekse tercih her zaman tabanca olmalı demek ki.
  • bunu yasatmak icin ugrasacak doktorlar. alt cene kemigi dil mil ne paraladiysa hepsini naklettirecekler.
    guzelim kizin, kiz cocugunun topragin altinda iki hafta sonra nasil gorunecegini biliyorsaniz buna ferah feza bakabilirsiniz.
    zerre acimadim.
    hayat alan hayatsiz kalsin.
  • keşke dedeler sikişseydi de o görüntüyü görmeseydim. sıcağı sıcağına ile büyüyen neslin bir neferi olarak kusacaktım neredeyse.