şükela:  tümü | bugün
  • nevi sahsina munhasir genç ve yetenekli, elektronik muhendisi ressam.

kendisi resimlerinde eliff şeklinde imza atıyor ve muhtelif sergi davetiyelerinde ismi bu şekilde geciyor.
  • home art dergisinin mayıs ayı sayısında, ev ve atölye olarak kullandığı loftu inceleme imkanı bulduğum ve zevkine, yaratıcılığına hayran kaldığım sanatçı.
  • eserlerinin bana hitap etmedigi sanatci. bende abilerinin ablalarinin elinden tutmasiyla ressam olma hevesini yasayabilme luksu olmus biri gibi geliyor daha cok.
  • popartta başarılı türk sanatçı. kuzenimle aynı okuldan mezun olması hasebiyle bildiğim, geçtiğimiz yıl maaile adlı sergisinde tanışma fırsatı bulduğum dünyalar tatlısı dişi. ayrıca evi muazzam, şiir gibi dekore edilmiş, dizilerde de rastlamak mümkün.
  • https://www.instagram.com/eliffkaradayi

şu sıralar turkmax gurme'de, aşçı yunus emre akkor'un yanında arz-ı endam etmekte olan, kökeninin iran'lara dayandığını düşündüğüm, kaş göz güzeli...
  • çok kötü bir program yapıyorlar turkmax gurmede.
    aceleye mi geldi ne olduysa çok amatör duruyor ekranda.
    yani televizyonda değil de işe giderken bir tanıdığına uğramış tanıdık yemek yaparken mutfakta onunla sohbet ediyormuş gibi.
    ben çok kalmayacağım geçerken uğradım ablası diyecek sanki. bir de ayak işleri yapıyor arada.
    ressam olduğunu duyunca şaşırdım.
  • snapchatteki konusmasinda "şarz" dedigine sahit oldugum ve takibi birakmaya karar verdigim "sanatci". kocasinin yeter bu cekimler diye baktigi videolar cok komik.
  • snapchatten zatima giydirmis bugun kendisi. egosu cok zedelendi galiba olumsuz gonderileri okuyunca. takma bunlari elif, benim kim oldugumun ne onemi var. koskoca sanatcisin :) gerek yok boyle cennet mahallesi tavirlara
  • instagram'da sanırım 5-6 aydır takip ediyordum, snapten çok daha kısa süredir.. dün bir takipçisinin tacizini afişe etmiştir.. baya atarlanmış.

yaptığı resimlere google'un gösterdiği kadarına baktım açıkçası o sanattan pek bişi anlamıyorum iyi ya da kötü diyemem hakkına girmeyeyim.

evi çok güzel, oldukça zengince bir çevresi var, kurduğu sofralar çok özenli, oğlu baya sevimli, kocası beyefendi görünüyor... bunları paylaşmasına da itirazım yok bir çoğunu lifestyle inspiration olarak görüyorum, birileri paylaşmasa bir çok şeyi nerden bileceğiz di mi fakkattt şu bir gerçek ki ablada bir olmamışlık bir taşıyamama durumu malesef mevcut, bir şekilde hissediyorsunuz.

bir de instagramda yazanlar üzerine twitterına baktım abla fena paralel çıktı rıza baba.

sonra kafamda taşlar bir bir yerine oturdu, muhafazakar denilebilecek bir çevre, tesettürlü insanlar, manevi değerlerin bir kısmına ucundan kıyısından sahip olduğunu gösterme ama bir o kadar da seküler görüntü.. eski milli görüşçü babanın kızı olamazdı ya ancak bu bir "abla" olabilirdi. bir kişiyi daha analiz edip bitirdim, ağır işsizliğime geri dönebilirim.