şükela:  tümü | bugün
  • -e 'dir. e-lif şeklinde ayrılır .
  • galiba eşek sırtında köy köy dolaşıp türlü derleyen muzaffer sarısözen'in manevi torunları tarafından kurulmuş, altın değerinde kayıtlar paylaşan oluşum. yolu açık olsun, ayağına taş değmesin. en güzel kayıtlarından bir tanesi özgür baba - çay taşı
  • youtube'da müzik alanında son dönemde gördüğüm en başarılı yerli projelerden biri. duru bir müzik, tek kare çekilmiş doğal klipler, nefis sesler... "sadeliğin zenginliği ve zarafeti" yolu da bahtı da açık olsun.
  • çektikleri mekanları nereden nasıl buluyorlar ya da zaten icrayı yapan kişiler oradalar mı bilemiyorum ama her klibe uygun yeri bulmayı başarıyorlar. her videoları da sizi küçük bir trans alemine götürüp, bazen getirmiyor.
  • bir gönüle aşk düşünce böyle yanar tutuşur işte. birde hasretlik olunca içmeden serhoş olur. iyi ki aşka düşmüşler. iyiki aşk meyininden içmişler. yolları açık olsun.

https://www.youtube.com/…l/uchfyey5ni_3wc7pf8qwt7iq
  • var.

iyi ki var.

imza: gündüzüngecesi.
  • hesabı feshedilmiş olan youtube kanalı.
  • guzel bi youtube kanali, ictigimiz aksamlarda, huzunlenmek istedigimiz zaman ara ara acariz kanali.

ama buradaki ekip bana bi degisik geliyor, herkes gibi degiller ama kendi aralarinda hepsi birbirine benziyor.

biraz ozenti, aykiri olmaya calisan zorlama tipler gibi ama degiller gibi de.

ruhani bi felsefik inanislari var sanirim.

profilleri cozen yesillendirsin.
  • benim müzik zevkimi yansıtan enfes bir youtube kanalı.
  • "elif’in hecesi, dost meclislerinden doğarak “bir dost arşivi” niyetiyle çıktığı yolda, başta bereket saçan anadolu olmak üzere, dünyanın birçok yerinden, birçok dilinden, kadim öğretilerle yoğrulmuş müzikleriyle bizi derinden etkileyen dostları ve onların özden gelen icralarını bir araya getirdi, getiriyor.

şimdi “bir buluşma” vaktidir dedik ve arşivimizdeki dostları ve sevenlerini bir araya getirmek üzere; elif’in hecesi’nin de sembolü haline gelen fethiye’nin yanıklar köyü’nde, pastoral vadi’nin çam ormanlarıyla çevrili eşsiz doğasında, 4 gün 4 gece, halleri ve marifetleri, sohbet ve dinletilerle paylaşmak üzere buluşuyoruz."

şeklinde açıklaması olan ve elif'in hecesi kanalının organize ettiği buluşma. ilgilenenler için;
    https://www.facebook.com/events/281369549307485/