şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hala hakkında hiç entry girilmemiş olması şaşırtan the originals dizisinin karakteridir. aristokrat duruşu ve merhametiyle kardeşi klaus'u dengelemektedir. elijah ne azizdir, ne de kahraman... bu yanıyla buffy dizisindeki angel'ı hatırlatır. tabi izleyici olarak özdeşim kurmamız beklenir. oysa içten içe klaus olmak isteriz. klaus buffy'deki spike'ı anımsatır. the originals dizisinin olmazsa olmaz karakteridir.
 • the originals dizisinde 45 dakikanın 30 dakikasında hafiften kıl olduğum ancak son 15 dakika gönlümü hep alan karakter. oysa the vampire diaries'te üstüne adam tanımazdım. yine de oyuncunun* sempatikliği bile yeter. yering!
 • giydigi tum takim elbiseleri efsane olan dizi karateri.

  ilerleryen donemlerde karanlik yanlarina da sahit olacagiz gibi.
 • takim elbise tutkusu the originals'da
  -do you know who i am?
  -of course, you are the original who always wears suit.

  diyen cadiyla tescillenmis en karizma vampir.

  yalniz karizma vampirligini bitirecek bilgiyi su an veriyorum toplanin, o karizma ismi, elijah, aslinda bir peygamber ismidir ve turkcedeki karsiligi ilyas tir efenim. evet ilyas. simdi butun sahnelerini adinin ilyas olarak degistirin ve oyle dusunun.
 • klaus gibi aklına eseni yapan değil, 1000 yıllık hayatında her şeyi düşünüp, tartıp, akıl ve mantık süzgecinden geçirerek hareket eden, yaptığı her şeyin ilerde kendisine ne şekilde geri döneceğini bile hesaplayan, karizmanın kralı köken birader.

  o mendili ceket yaka cebinden bir hamlede çıkartıp, elinden düşmanın kanını silmeni yesinler !
 • the vampire diaries ve the originals da oynadığı bölümlerin sanırım hepsinde takım elbise giymiş bir adamdır. öte yandan adam gibi adamdır kendisini biraderi klaus'tan daha çok severim.