• yazar ironi yapmıyorsa "aklım yok ama fikrim var." gibi bir şeyi itiraf ediyor, o noktadan sonra benim diyecek bir şeyim kalmaz. kaydolduğun sitede başlıklara mal bulmuş mağribi gibi saldıracağına mesaj kutuna gelen şeylere cevap vermeyi öğren mesela kardeş. karşı argüman üretemediğin noktada cevap atmamak hiç okumamışsın gibi bir mana uyandırabiliyor.
  • (bkz: #67366326)

basketbol yorumlamadan evvel biraz hakkında bilgi sahibi olması gereken tip. adam açıyor doğu konferansını, bakıyor celtics lider. sonra hemen sağa sola yöneticisi ne başarılı planlama yapmıştır diye yapıştır. öbür celtics'le aklını kaybetmiş basketbol cahili gibi değildir dedim, mesaj attım ama zerre cevap yok. o zaman cevabımı buradan vereyim, kulağına küpe kalsın.

(bkz: #70049849)

neymiş? bitik garnett ve pierce için celtics ne istese vermeye hazır olan, an itibariyle nba'in en berbat takımı olan nets'in akılsızca teklifi danny ainge yerine bostan korkuluğu da olsa gerçekleşecekmiş. neymiş, bir umut diye bile bakılmayan 60. sıradan gelen undersized, no defense guard all-star olmasaymış, bugün celtics diye izlediğin takımın %60'ı olmayacakmış. bazen sadece şanslısındır, 10 sene önce pierce - garnett - allen celtics'te birleşirken ainge'in zerre katkısı olmadığı gibi, nets'in aptalca trade teklifi ve süpriz yumurtadan çıkma isaiah thomas'ta da zerre katkısı yok. charles barkley tarafından celtics'i bir zamanların clippers'ına çevirmekle suçlanan adama şu övgüleriniz o kadar komik ki.

bunları neden buraya yazdım? tartışmayı okumadan, don lastiğinden fırlar gibi "eea çeltiks lider daha ne yeaa" dediğin için + özel mesajla tartışmaya açık biri olmadığı için. canın sıkıldıkça bakar okursun bunları. kaydolmayı biliyorsunuz, biraz sözlük adabı da öğrenin. her ağzı olanın her konuya bilip bilmeden yorum yapması saçmalık.
  • sadece basketbol konusunda değil her konuya bilip bilmeden yorum yapan yazar. sonuçta burası bu yüzden var öyle değil mi?

dipnot: üstteki kardeş inşallah 1 yıldır buradan cevap beklemiyorsundur. ben de tesadüfen gördüm sonuçta bilip bilmeden diğer başlıkları doldurmaktan kendi nickimin altını dolduracak bir yazar olabileceğini düşünememiştim kardeş.
hesabın var mı? giriş yap