şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yeni sezonda (temmuz 2018) trt ekranlarında olacak dizi.

1. tanıtım klibi
    2. tanıtım

güzeller güzeli alina boz için izlenebilir, tabi keşke başka kanalda olsaydı...
  • dizi müzikleri, toygar ışıklı'nın melodilerine benzeyen trt dizisidir.

özellikle yaprak dökümünü çağrıştırıyor.
  • bu nasıl dizi amk, az kaldı kendimi kesicem...
  • gülcüğümle -kendisi annem olur- izliyoruz; annemin ağlaması mı yoksa dizideki haksızlıklar mı asabımı bozdu karar veremiyorum. sumru' nun saçlarından yolasım, mesut'u ve ailesini kızgın demirle dağlayasım geldi.
  • daha ilk bölümden başroldeki kızın sürekli ağlamasına gıcık olduğum dizi. esas oğlanın bir numarasını göremedik daha, dudaklarını büzüp uzaklara bakmaktan başka...

hüseyin avni danyal ilk bölümden gitmseydi iyiymiş, onun hatrına izlerdik ama bu kadro işi götüremez gibi görünüyor. babaanne de rol yapamıyor hiç, o role oturmamış.
  • amk cıvıl cıvıl yaz akşamında y.rk gibi bunalım dizisi. olm işiniz gücünüz mü yok şu gereksiz dizileri çekiyorsunuz. yazık günah.
  • uluslararası yayın ilkelerine saygılı, objektif ve seçici bir kanalımızda* yayınlanmasından mutluluk duyduğum ve sponsoru olmaktan dolayı gururlandığım dizi.
    (bkz: elektrik faturasında sike sike ödenen trt payı)
  • ilk bölümünü izlerken "azra'lar ağlamasa, hep gülse keşke" dedirten dizi. ya eyvallah senin* gözyaşlarına da kurban lakin o gül çehren gülümserken ne de güzel görünüyor gözlerimize...
  • hiç trt dizisi gibi değil, klasik bir yapım. mert adında bir çocuk var. çok sevimli değil de havalı. başka yorum yok şimdilik.
  • hasta hasta kanepede kıvranırken bu dizi başladı, başladım izlemeye. küçük emrah'ın 80'lerdeki tüm filmlerini sentezleyip emrah yerine azra karakteri koymuşlar. gülcan da var kardeşi mert miydi neydi. nuri alço da var, üvey anne de var. e tabi acılar acılar acılar...

emrah filmleri fanları kaçırmasın. beni yerden yere vurup durmayıınnnn.