şükela:  tümü | bugün
  • kalitesiz bir yazar.
  • kaliteli bir yazar. hem yazar hem düşünür. çoğu yazar gibi sadece yazmaz.
  • hitler'in berlin'in düşmesine yakın, 1944 yılında verdiği reaksiyon benzer tepkiler vermekte olan yazar parçası. kendisi hastadır, bir zamanlar kendini 4. reich olarak görmesine karşın, şimdiler düşüşü geldi ve kullanılıp kenara atıldı. geber lanet herif!
  • son günlerde önderlik hakkında beyan ettiği olumlu görüşler hasebiyle gözüme girmeye çalışmaya başlayan yazar.

içini saran, yakan ve her daim kendini hissettiren önderliğin ruhu, saldığı korkumsu sevgi ve huzur iştirakı ile kendine gelmeye başlamış ve en kısa zamanda müdahil olacağı direniş ruhu, sonsuz bağlılık ve koşulsuz itaat şiarıyla onurlu mücadelenin saflarında yer almaya devam edecektir.

selam olsun sana zazaların sesi, selam olsun sana amarikan cumhuriyetçilerin işbirlikçisi, selam olsun sana çerkeslerin seksomotor gücü!
  • sanırım biseybuldum nickli yazarın yan hesabı/ortanca hesabı. (ara: ortanca h*)

(#59592038)

(bkz: #59588705)

(#59592303)

(#59592429)
  • şu an abd'deki bir yahudi okuluyla görüşme yapan biricik badi$im. ben de sırf şerefsizlik, adilik, orospu çocukluğu olsun diye kendisine arka arkaya hitler fotoğrafları gönderiyorum. hatta bu sayede hitler'in çok güzel, güldüğü fotoğraflar falan buldum.

umarım yetkililerden biri görüp, kendisini okuldan kovalar. düşündüm de ağır oldu biraz, orospu çocukluğu diyerek anneme haksızlık etmemeliyim.