şükela:  tümü | bugün
 • orijinal versiyonu olan abnormal summit ile arasında ciddi fark var. a.s'de konukların önlerinde ülkelerinin bayrakları ve oylama butonları vardı kırmızı ve yeşil ışıklı. ünlü bir konuk gelir, bir konudan bahsederdi. örneğin: "oğlum okulu bırakıp müzisyen olmak istediğini söylüyor sizce ona destek olmalı mıyım? olmak istemiyorum bu durum anormal mi?" gibi. sonra her ülkeden kişi o soruyu oylardı anormalsin ya da normalsin diye. sonra da herkes kendi ülkesinin bakış açısından o durumun neden normal ya da anormal olduğunu açıklardı. fikirleri değişenler olurdu.

  bir başka konu da mesela şuydu: iş bulmak için en iyi üniversiteye gittim, blahblahblah, sonra da rakiplerimin önüne geçmek için estetik yaptırdım. sizce normal miyim anormal mi? vs.

  onun dışında eğleniyorlardı da. çeşitli yarışmalar yapıyorlardı.

  bence elin oğlunda da aynı format olsa güzel olur. çünkü elin oğulları keyifli, izlemesi güzel insanlar. düşünsenize bize çarpık gelen şeylere değişik bakış açıları sunsalar, etkilenecek çok kişi çıkardı.
 • ılk defa bu gece izledigim tv programi. sardi. yarim saattir tv basindayim.
 • farklı ülke insanları hakkında ne kadar yanlış genellemeler yaptığımızı ortaya çıkaran güldürüklü talk show programı.

  sadece son bölümünü izledim, ona göre değerlendiriyorum bak.
  ekibin en üç kağıtçısı italyan danila'dan başlayalım.
  http://1.bp.blogspot.com/…b8/s1600/danilo-zanna.jpg
  hani lan italyan erkeği karizmatikti, çok kaslıydı, inanılmaz yakışıklıydı? adam raga oktay çıktı amk.

  bu da senegalli eleman.
  https://pbs.twimg.com/media/cbxbjabwkaaesuy.jpg
  izlediğim bölümde bu yoktu galiba ya da ben fark etmemişim. aynı bildiğimiz senegalli. adam hemşerisi demba ba'ya benziyor. demek ki senegallilerde şeye ek olarak, dudaklar da kocaman hacı.

  bu da japon.
  http://1.bp.blogspot.com/…00/elin-oglu-masataka.jpg
  ekibin malı bu. normalde japonlar zeki çalışkan insanlar olarak bilinir ama komik olmaya çalışırken kendini çok komik duruma düşürüyor bu eleman. japonlar ciddi insanlardır çünkü tanıdığım tek komik adam jackie chan o da hong konglu, ayrıca tersine denk gelmemek lazım.
  neticede bu adam talk show yapmasın, buna bi' kanal ihalesi falan versinler, gerçek potansiyelini orada sergilesin bence.

  gelelim rus elemana. burada da bir yanılgı var. sürekli haberi yapılır özellikle yaz aylarında. rus kızlarının türk erkeklerini tercih etmesinin sebebi rus erkeklerinin kendine bakmaması, votkayı kadından daha çok önemsemesi, votka yüzünden göbeklerinin olması gerekenden yarım metre ileri gitmesi falan diye. hani abi bu adamda o klasik rus erkeğinde var olduğuna inandığımız özellikler?
  http://dizihaber.tv/…de-yaşıyor1-e1426978427636.png
  adam yakışıklı, bi' kusuru var o da sinan akçil'e benzemesi. ama o zaman rus kızları türk erkeklerini, rus erkekleri sinan akçıl'a benzediği için tercih ediyor densin. olay sadece votka-göbeğe bağlanmasın.

  gelelim slovak'a. slovakya ne alaka amk demeyin, slovak da koymuşlar.
  http://3.bp.blogspot.com/…u-emrach-uskovski+(2).png
  içlerindeki en efendi eleman ama buna çok fazla söz vermiyorlar. ingilizden, italyandan, rustan sıra gelmiyor buna çok. dünya üzerinde de bu böyledir zaten. yarışmada alman olsa alman'dan da sıra gelmezdi buna.
  dediğim gibi ekibin en efendisi bu yalnız bunun da ismi sakıncalı adamın ismi emrach. slovak dilinde binlerce türkçeden alıntı kelime varmış. bu emrach da onlardan biri olabilir. adam slovakya'nın acılarında büyümüş olabilir.

  gelelim ingilize. bak burda da yanlış bir bilgi var. ingilizlerin soğuk ve kibirli oldukların dair, şu gülüşe bir bakın.
  http://i.atv.com.tr/…glu-3-bolum-fotogaleri/9_d.jpg
  iyice dikkat ettiyseniz bu adamda kristen stewart gülüşü var ki bir insanda kristen stewart gülüşü varsa o insan soğuk olamaz. yalnız elemanın ikinci ismi lee, safkan ingiliz olmayabilir araya bi korelilik falan bulaşmış olabilir araştırmak lazım yine de.

  şimdi ekibin en yalakasına geldik.
  http://dizihaber.tv/…s-elin-oğlu-e1426978016593.png
  adam zenci filmlerde falan zenciler hani hep cool takılırdı. resme baktığın zaman da gerçekten cool poz vermiş ama ben yarışmada izledim, adam bildiğin yalaka sürekli tribüne oynuyor.

  şimdi de ülkeler arası gönül bağımız olan koreli kardeşimize geliyorum.
  http://1.bp.blogspot.com/…by-han-cabi-elin-oglu.png
  adama baktığın zaman cem yılmaz'ın gora filminin girişindeki japon turistlerden birine benzediğini düşünebilirsiniz. normaldir, çünkü hepsi birbirine benziyor. yalnız bizim türk elin oğlu, ev sahibi olmanın verdiği rahatlıkla bu adamın üzerine çok gidiyor.
  ben de türküm ama farklı milletlerin tuhaf gelen özellikleriyle alakalı şakalar yapmıyorum. komik değil itici oluyor ayrıca. izlediğim programda diline doladı yok siz koreliler kedi yiyordunuz köpek yiyordunuz. yani bizimkinin bu adama yaptığı şaka, yabancının birinin gelip bize deve şakası yapması ya da turkey gulugulu hahaha demesiyle aynı şey. komik değil itici. ayrıca her ne kadar özde kapitalist güçlerin safında olsak da bu adamlarla omuz omuza çarpışmışlığımız var bizim. kardeş ülkenin milletiyle dalga geçilmez.

  son olarak gelelim ispanyola.
  şu resimden bakınca http://i.ytimg.com/…i/82yqep1lbhq/maxresdefault.jpg sağ görüşlü partilerin birinden milletvekili adayı olmuş emekli şarkıcı sanabilirsiniz ama buradan bakınca http://static.parastorage.com/…141801f3ec83.png_256 adam bildiğin ispanyol arkadaş. yalnız bu da o kalp krizi şakasıyla sıçtı batırdı. insan o şakadan sonra ilk başta bir demek ki ispanya'da bu tarz şeyler komik ve anlayışla karşılanabiliyor diye düşünüyor ama bence alakası yok.bu adam, burada misafir olmanın şımarıklığını, ispanyolları bize yanlış tanıtmak pahasına da olsa yapıyor. bu adam ispanya'da televizyona çıksa ve kalp krizi geçiriyormuş taklidi yapsa, ispanya'da döverlerdi bunu.

  ekip bu. baktığın zaman bazı eksiklikler var gibi görülüyor. fransız yok, alman yok. alman nasıl olmaz lan dedim hatta das kann nicht sein dedim ilk başta ama izleyince olmamalarının daha evla olduğuna karar verdim. bizim türk elin oğlu espri yapmaya çalışırken çok bel altı vuruyor birader.
  alman olsaydı, kesin almanla ingilizi birbirine düşürürdü bizimki komiklik yapma adına. fransız ve rus da ingilizden taraf olurdu. rus sonradan kusura bakmayın evden çocuk aradı anamla hanım kavga etmiş bizim ev karışık der, çekilirdi kavgadan. bizimkiler almandan taraf olurdu en son amerikalı işin içine girerdi de almanı hacamat ederlerdi. ev sahibi olduğumuz programda alman dayak yediği için biz de dayak yemiş sayılırdık.
 • ciddi anlamda kahkahalar atıyorum tamam iyi güzel hoş program, ama 13. bölüm bir o kadar kötüydü. sizin ülkenizde hayvanlar nasıl ses çıkarıyor diyerek programı bitirdiler, konsept güzel ama kore versiyonunu biraz izleseler daha iyi olacak. acilen kendilerine çeki düzen vermeleri gerekiyor. o kadar milletten adam var daha mantıklı konular işlenebilir.
 • yaptığı işlerde her zaman en iyisidir.
 • bu 'elin oğlu' ömrümü yedi amk. ilkokuldan üniversite bitene kadar hiç bitmedi hatta artarak devam etti.
  evet hala da devam etmekte galiba ölümüm kanserden değilde 'elin oğlu' ndan olacak bu gidişle genç yaşımda
 • - ramazan denince aklınıza ne geliyor?

  italyan: pide!
  rus: pide!
  ispanyol: güllaç!
  koreli: nihat hatipoğlu!!!

  adsşlkasşldkadls
 • (bkz: allien oğlu)
 • manuel adının türkçe'de "resul" anlamına geldiğini söyleyen bir adet sunucuya sahip program.
 • ya ben elin oğlu'ndaki andrey'i lilk gördüğüm zaman sinan akçıl sanmıştım.
hesabın var mı? giriş yap