• ufuk açar. şaşırtır.

güldürürken düşündürür
  • bu adamlar dünyanın en tehlikeli insanlarıdır. şimdilik bakınca pek de tehlikeli değil gibi görünse bile kafaları tarihsel destanlar ile yıkanan ve giderek kendilerini ve dünyayı 11. yy da sanan bir kitle yeşermeye başlıyor ülke topraklarında. bu gelecek için çok riskli bir durum. şöyle ki;
    star wars izlerken eline ışın kılıcı alıp gaza gelen biri ile ertuğrul izlerken eline kılıç alıp coşan biri arasında teorik bazda bir fark olmadığı açık. her ikisi de izlediği şeyden fazlaca etkilenip kendini o dünyada hisseden seyirciler. ama star wars izlerken kendini buna kaptıran hiç kimse evinden dışarı çıktığında ben de luke gibi imparatorluğa savaş ilan edeceğim, bir jedi her zaman adalet dağıtmalıdır, kahrolsun sithler diyerek dolaşmaz.
    ama gelin görün ki ertuğrul izledikten sonra ben de kafire kılıç çalacağım ben de cihat için yollara düşeceğim ben de ertuğrul gibi kılıcımı küffara doğrultacağım diye her türlü psikopatlığı yapacak bir kitle var bu ülkede. ve bunlar kurgu ile gerçeği ayırt edemeyecek bir kitle. çakır için cenaze namazı kılan bir kitle var karşınızda. kolay gaza gelen ve yaptıklarının sonucunu asla düşünmeyen.
    bu kitle arasında işide katılandan madımak katliamını haklı bulana kadar yüzlerce insan var ve bu videodaki kişi bu kitlenin bayrak tutanlarından biri buna emin olabilirsiniz.
  • güldürmedi de düşündürmedi de. bu insanların çoğunlukta olduğu ve normal karşılandığı bir ülkede yaşadığım için üzüldüm sadece.
  • gaza gelip at üstünde suriye'ye sefere çıkabilecek dededir. yalnız elindeki zülfikarla hangi cephede savaşır tam kestiremiyorum.*
  • %50 nin evde zor tutulan kısmını temsil eder.
  • 15 temmuz gecesi boğaz köprüsü'nde darbeci orospu çocuklarının anasını sikmiş de olabilir.
  • a , b1 ve b2 vitamini eksikliği olabilir.
  • haklı fury izleyen adam da zaten evde tankıyla revolveriyle izliyor filmi. benim vatandaşımın neyi eksik he ?
  • bizim laikler de her şeyi tehlikeli bulmaya başladı. gül geç işte. bu tiplerden dünyanın heryerinde var. asıl tehlikeli olanlar bu safları kullanan hırsızlar.
  • yıl 2018 hala telefonu dik tutarak video çeken var. nesliniz tükensin artık. bir de şu yobazların başlıklarını açarken "dede" falan yazıp sempatikleştirmeyin.

kılıçlı dede, sıçan teyze, sevişen amcalar... bu ne lan amk?
hesabın var mı? giriş yap